UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Jest kandydat na dyrektora EPT

 
Elbląg, Marcin Bukowski prawdopodobnie zostanie dyrektorem EPT
Marcin Bukowski prawdopodobnie zostanie dyrektorem EPT (fot. Michał Skroboszewski)
Reklama

Dr Marcin Bukowski, wykładowca elbląskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, jest kandydatem na stanowisko dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego. Rekomendację komisji konkursowej musi jeszcze zatwierdzić prezydent miasta.

Na stanowisku dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego, po rezygnacji Pawła Lulewicza (został wiceprezesem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej), od kilku miesięcy jest wakat. Okres „bezkrólewia” wkrótce powinien się skończyć, bo po przeprowadzeniu konkursu na dyrektora EPT komisja po rozmowie kwalifikacyjnej zarekomendowała na to stanowisko dr. Marcina Bukowskiego.
       Marcin Bukowski jest od grudnia 2014 r. dyrektorem Żuławskiego Ośrodka Badawczego Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Elblągu oraz wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, której jest też absolwentem. Tytuł inżyniera zdobył w 2003 roku. Pracę doktorską pt. „Efektywność ekonomiczna produkcji energii w małych elektrowniach wodnych” obronił na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie w 2009 r.
       W swojej działalności naukowej zajmuje się m.in. ekonomiką środowiska, polityką energetyczną Unii Europejskiej, oceną ekonomiczną projektów inwestycyjnych oraz analizą społeczno- ekonomiczną w zakresie rolnictwa i gospodarki wodnej.
       Jeśli jego kandydaturę zatwierdzi prezydent Elbląga, to rozpocznie pracę w EPT 1 lipca. 
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama