UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracowałem u Wójcika 8 miesięcy na rozmowie była umowa ustana, że na IV grupie z dodatkami będzie minimum 2000 pln. To miało być takie minimum. Pracowałem od Sierpnia do marca. Za wrzesień dostałem 1900 pln zagryzłem zęby nie odzywałem się no raz się może zdarzyć. Na chorobowym (angina) byłem (w listopadzie drugiego) 1 dzień mimo iż chorowałem tydzień, 1 dzień dla tego iż reszta to urlop i ustawowo wolne. I za ten jeden dzień zabrano mi ok. 1000 pln dodatków dostałem wypłaty całe 1700 pln. (+150 na świętana św.) Nikt mi nie potrafił wytłumaczyć tego, nawet miła pani z kadr (która chwilę później się zwolniła po 10 latach przepracowanych). Ale ok przeżyłem do następnych św gdy w marcu zrobiono spotkanie i nas mamiono, że wypłaty niższe o 20% bo coś tam i że w następnym wzrosną o 12 % czyli i tak spadną o 8%, po czym dano nam kwitki i tam ujrzałem 1600 pln. Reakcja była natychmiastowa, wypowiedzenie. Więc nie wmawiaj mi że nie pracowałem tam albo pomówienia szerzę taka jest prawda. Dodam jeszcze iż na liście wydajności u Wielkiego Pana Coli byłem zawsze w czołówce. W obecnej firmie najniższa wypłata do tej pory i tak była wyższa od największej u Wójcika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    3
    Tomasz magazyn(2020-03-21)
  • Nie chcę mi się wierzyć że takie zarobki miałeś, nawet na zwolnieniu tygodniowym ludzie mają około 3tys. Wiem bo sama byłam na zwolnieniu,Poza tym podwyżką była na każdej grupie,ja jestem z pakowania i moja pensja jest około 4 tyś minus dwie trzy stówy zależy od miesiąca. Trudno mi uwierzyć w to co piszesz .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Wkurzona (2020-03-22)
  • No to się cieszę,tylko czy 1600 to nie jest przypadkiem mniej niż minimalna na rękę? Coś tu ktoś ściemnia.
Reklama