UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo konkretne wystąpienie M. Wawryna. Jest pozwolenie na budowę, zgoda właścicieli na inwestycję, zabezpieczenie środków, umiarkowany koszt inwestycji (koszt około 242 mln zł), szybka realizacja. Brakuje tylko umowy długoterminowej zabezpieczającej zwrot poniesionych nakladów. Nieskomplikowane. + informacja na piśmie dla radnych i mediów - profesjonalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    jestem za(2020-02-27)
  • @jestem za - Wawryn to polityk dzialajacy przy Walendziaku z AWS wspial sie po szczytach kariery jak juz nas do woj. szuwarowo-bagiennego wyslali a dzis jest Prezesem Energii a wczesniej MPO po nominacji Wilka gdzie zadnych efektow nie bylo. .. dlaczego ja za nic tym ludziom nie wierze?????
  • @jestem za - To, że ktoś mówi konkretnie jeszcze nie znaczy, że jest to w interesie mieszkańców Elbląga. Jeżeli sąd wyda wyrok, że wypowiedzenie jest nieskuteczne, to niech sami sobie zwracają za koszty, a nie przerzucać to na nas. Sytuacja wygląda tak - Energa mówi: chcecie to wybudujemy i dostarczymy, ale za to Wy zapłacicie. W dużym skrócie: wybudujemy i utrzymamy za wasze pieniądze. Tak to ja też mogę podpisać umowę z miastem. Proszę Państwa : przecież ten model z góry powinien odpadać, nieważne ile ma kosztować. Co to za Inwestor co będzie robił, ale nie za swoje pieniądze (toż to rodzaj lichwy - wyciągne z kieszeni, bo mi oddacie z niezłym procentem).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    dziękuję(2020-02-27)
  • @dziękuję - Ładnie i rzeczowo opisane. Proszę bardzo i też dziękuje.
  • @dziękuję - Proponuję poczytać podstawy przedsiębiorczości. .. .
  • ale w prywatnych czy panstwowych zasadach przedsiebiorczosci????? bo to dwie rozne sprawy. ..
  • @dziękuję - A czy myślisz, że EKO ma obowiązek dostarczać ciepło? Nie, nie ma. Wypowiedziało umowę, bo ograniczenia emisyjne narzucone przez unię spowodowały konieczność wyłączenia przedwojennych kotłów (bezzasadne wydawanie pieniędzy na reanimacje trupa). Tak czy inaczej EKO prowadzi inwestycję w silniki gazowe, jeżeli z miastem się nie dogada, będzie produkować jedynie energię elektryczną. A ciepłem dla miasta ma martwić się prezydent. W mojej opinii dogadają się, spójrzcie na pana prezydenta, ma ciepło w pewnej części ciała; skąd nabierze milionów? No i na marginesie- EKO ciągle jest wystawione na sprzedaż, Energa pozbywa się kukułczego jaja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Cris1980(2020-02-27)
  • @Cris1980 - Jeżeli w umowie jest klauzula, że musi - to tak musi i łaski nikomu nie robi!
  • @Cris1980 - UMowy się aneksuje, a nie wypowiada jak komuś zależy na dalszej współpracy. Zmniejsza się ilość mocy zamówionej i już. Wypowiedzenie jest aktem politycznym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    kocioł gazowy(2020-02-27)
Reklama