UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych co uważają odkryty basen za luksus, dla Elblążan. Gdzie Elblążanin latem ma najbliższe kąpielisko na którym może zażywać kąpieli wodnych i słonecznych? Dookoła sporo wody, ale żeby popływać i złapać trochę słońca to najbliżej Stegna, ewentualnie wcisnąć się można do Pasłęczan. Czyli jazda i prawdopodobne korki, przynajmniej jeżeli chodzi o Stegnę. Możliwość korzystania z kąpieli i słońca to regeneracja organizmu i ładowanie witaminy D której Polacy mają za mało. Ten obiekt należałoby potraktować nie jako miejsce rozrywki, ale jako obiekt służący utrzymaniu Elblążan w lepszym zdrowiu. Ten obiekt przy dobrym gospodarzu zarobi na siebie a i u lekarzy będą trochę mniejsze kolejki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    MisiaKasiaetc(2018-10-09)
  • RobertKoliński @MisiaKasiaetc - Dokładnie tak - taki obiekt przy mądrym zarządzaniu nie tylko zarobi na siebie, ale da również mieszkańcom pracę, zapewni rekreację i wypoczynek, co jest konkretną korzyścią zdrowotną dla elblążan/ek, ma ogromny potencjał edukacyjny, a do tego ściągnie do miasta turystów (przez cały rok!), o czym zapominają m. in. wielbiciele przekopu Mierzei, którzy poza hasłem "kopmy!" nie mają najmniejszego pomysłu na to, co zrobić z korzyściami z przekopu dalej. Taki obiekt to idealne miejsce do organizowania później festiwali muzycznych i teatralnych, wydarzeń lokalnych i ogólnopolskich (zawody sportowe, ba, imprezy towarzyszące np. Świętu Chleba czy Dniom Elbląga), pikników przyrodniczych, naukowych i edukacyjnych - otwiera dziesiątki nowych możliwości na przyciągnięcie do miasta turystów i ich portfeli, czego nie zapewnia ŻADEN z proponowanych przez miasto czy PiS projektów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    RobertKoliński(2018-10-09)
  • @RobertKoliński - Panie Koliński, pan jesteś normalny wizjoner. Czym pan rządziłeś dotychczas poza swoim budżetem domowym ? Nie ma pomysłu na przekop ? Ja mam w tym momencie na stole klienta, którym sam zrobie przeładunek 200-300 ton w skali miesiąca. Podobnych do mnie w regionie też się znajdzie - kwestia zbudowania rynku na swoje produkty. Nie masz pan pomysłu, bo biznes to pan widziałeś w markecie w dziale z zabawkami. był to euro biznes.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    jacekzestarego(2018-10-09)
Reklama