Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Osiedle Muminków – strzał w dziesiątkę!

 

Powstające w Elblągu osiedle domów jednorodzinnych pod wdzięczną nazwą Osiedle Muminków okazałą się w ostatnim czasie, jedną z najbardziej trafionych inwestycji deweloperskich w naszym mieście. Usytuowanie osiedla przy ul. Nowogródzkiej (80 metrów n.p.m), oraz rozkład i funkcja budynków spowodowała, że oferta przypadła elblążanom do gustu. Nazwa osiedla bardzo ciepła, kojarząca się ze światem bajki, ale jednocześnie informująca, że osiedle dedykowane jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi lub osobom poszukującym niewielkiego domu w doskonałej lokalizacji. Przemyślana funkcja i rozkład pomieszczeń oraz całkowita powierzchnia domów, która wynosi 137,07 m2 - to odpowiedź dewelopera na oczekiwania klientów.

Rozpoczęła się sprzedaż pierwszego etapu budowy osiedla „Ogrody Muminków”. Pomimo rozpoczętego okresu urlopowego tylko w ciągu pierwszych dwóch tygodni promocji sprzedało się już pięć domów z ośmiu oferowanych w tym etapie. Jak podkreśla Jarosław Kraiński z firmy Freedom nieruchomości, zajmującej się sprzedażą osiedla, ten wynik tylko potwierdza, że mieszkańcy Elbląga oczekiwali takiego produktu na rynku nieruchomości.
     Osiedle Muminków to docelowo zespół 25 domów, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowanych na działkach od 302 m2 (w przypadku zabudowy szeregowej) aż do 535 m2 (w przypadku zabudowy bliźniaczej). Domy o ciekawej architekturze, o dobrze zaprojektowanych wnętrzach, domy ciepłe i tanie w kosztach eksploatacji.
     Inwestycja została podzielona na trzy etapy – etap pierwszy „Ogrody Muminków” to realizacja budowy 8 domów w układzie bliźniaczym, sąsiadująca bezpośrednio z osiedlem domów Ogrody. W drugim etapie o nazwie „Muminkowy Las” będzie realizowane 6 budynków graniczących z laskiem usytuowanym od strony wschodniej, zaś całość inwestycji zamknie „Dolina Muminków” z realizacją 11 domów w zabudowie szeregowej. Położenie działki, bezpośredni dostęp do sieci i uzbrojenia terenu, zastosowanie nowych technologii, jak również duże doświadczenie dewelopera na rynku budowlanym i rynku nieruchomości spowodowało to, że deweloper realizujący Inwestycję może zaproponować bardzo konkurencyjną cenę domu, która wynosić będzie 3.200 zł za 1m2.
     Biezpieczeństwo transakcji! Zgodnie z Ustawą o ochronie praw nabywcy, deweloper zawiera z nabywcą umowę deweloperską w formie aktu notarialnego. Płatność odbywa się w transzach, zgodnie z postępem i zaawansowaniem prac budowlanych. Transze wpłacane są na rachunek powierniczy zakładany dla każdego z klientów. Zawarta umowa ujawniana jest w księdze wieczystej nieruchomości, na której powstaje inwestycja.

 


     Zostało jeszcze kilka domów w pierwszym etapie – termin zakończenia budowy planowany jest na miesiąc czerwiec 2017 roku. Wybór coraz mniejszy szczegóły o ofercie znajdziecie Państwo na stronie dedykowanej inwestycji www.osiedlemuminkow.pl. Telefon w sprawie rezerwacji 601 658 100 lub 55 233 25 39.
     Firma Freedom nieruchomości zajmuje się nie tylko sprzedażą nowych domów ale również prowadzi sprzedaż innych inwestycji deweloperskich na terenie Elbląga. Doradcy firmy wspierają klientów również w obsłudze rynku wtórnego - poprzez szeroki marketing, sieć oddziałów na terenie całej Polski, perfekcyjne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (obsługa homestangingowa, sesja fotograficzna) gwarantują Państwu najszerszy pakiet obsługi nieruchomości dostępny na rynku elbląskim. To wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do siedziby Freedom nieruchomości przy Al. Grunwaldzkiej 31. W Elblągu lub na stronę www.freedom-nieruchomosci.pl.
     
     

-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl