Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Osiedle Muminków” w Elblągu!

 

 Tego w Elblągu jeszcze nie było! Rusza budowa osiedla domów jednorodzinnych „Osiedle Muminków” przy ul. Nowogródzkiej.

Już niedługo przy ul. Nowogródzkiej w Elblągu rozpocznie się realizacja pięknego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej pod nazwą „Osiedle Muminków”. Nazwa osiedla bardzo ciepła, kojarząca się ze światem bajki, ale jednocześnie informująca, że osiedle dedykowane jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi lub dla osób poszukujących niewielkiego domu w doskonałej lokalizacji. Przemyślana funkcja i rozkład pomieszczeń oraz całkowita powierzchnia domów, która wynosi 137,07 m2 - to odpowiedź dewelopera na oczekiwania klientów, podparta wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.
     
     Jak podkreśla Jarosław Kraiński – dyrektor elbląskiego oddziału Freedom nieruchomości, firmy obsługującej sprzedaż domów, jest to pierwsza w historii Elbląga inwestycja zakładająca realizację budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, spełniających oczekiwania klientów poszukujących domów niewielkich, wybudowanych wg nowych technologii, dobrze zaprojektowanych, o tanich kosztach utrzymania, świetnej lokalizacji, z dostępem do wszystkich mediów w tym centralnego ogrzewania z sieci miejskiej. W skład budowanego osiedla będzie wchodziło 25 domów, działki na których będą posadowione będą miały od 302 m2 (w przypadku zabudowy szeregowej) aż do 535 m2 (w przypadku zabudowy bliźniaczej.
     
     Inwestycja została podzielona na trzy etapy – etap pierwszy „Ogrody Muminków” to realizacja budowy 8 domów w układzie bliźniaczym, sąsiadująca bezpośrednio z osiedlem domów ogrody, w drugim etapie o wdzięcznej nazwie „Muminkowy Las” będzie realizowane 6 następnych budynków graniczących z laskiem usytuowanym od strony wschodniej, zaś całość inwestycji zamknie „Dolina Muminków” z realizacją 11 domów w zabudowie szeregowej. Budowa rusza już niebawem.
     
     Położenie działki, bezpośredni dostęp do sieci i uzbrojenia terenu, zastosowanie nowych technologii, jak również duże doświadczenie dewelopera na rynku budowlanym i rynku nieruchomości spowodowało to, że deweloper realizujący Inwestycję może zaproponować bardzo konkurencyjną cenę domu, która wynosić będzie 3.200 zł za 1m2, oczywiście do tego doliczyć należy koszt działki, powierzchnia działki będzie różnicowała cenę poszczególnych segmentów.

 


     Bezpieczeństwo transakcji! Zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy, z chwilą uprawomocnienia się pozwolenia na budowę deweloper zawiera z nabywcą umowę deweloperską w formie aktu notarialnego. Płatność będzie następowała w 5 transzach – średnio po 20 % wartości każda z transz na rachunek powierniczy banku – zgodnie z postępem i zaawansowaniem prac budowlanych. Zawarcie umowy deweloperskiej związane jest z wpisaniem roszczenia o zakup do księgi wieczystej.
     
     Firma Freedom nieruchomości rozpoczyna proces związany z rezerwacją domów. Tak duże zainteresowanie inwestycją spowodowało, że jeszcze przed ukazaniem się oferty zgłosiło się już kilka osób deklarujących chęć zakupu domu. Na dniach ruszy strona internetowa inwestycji. Dzisiaj wszelkie informacje dotyczące realizowanego „Osiedla Muminków” można uzyskać w siedzibie firmy Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, tel. 55 233 25 39, pod nr tel. komórkowego tel. 601 658 100 lub na profilu facebookowym.
     

------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl