UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pojadą nową S7, ale kawałek

 
Elbląg, Pojadą nową S7, ale kawałek
Fot. Piotr Michalski/GDDKiA

Dzisiaj w godzinach popołudniowych zostanie otwarty odcinek nowej trasy S7 między Koszwałami a Kiezmarkiem – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. To 7,5-kilometrowy odcinek nowej trasy.

„W czwartek w godzinach popołudniowych zostanie przełożony ruch z tymczasowej drogi objazdowej na dwujezdniowy odcinek S7 od Koszwał (koniec Południowej Obwodnicy Gdańska) do Kiezmarka (do Wisły) na odcinku nr 1 budowanym przez Metrostav. To będzie przeszło 7,5 km dwujezdniowej drogi ekspresowej, po dwa pasy ruchu i pas awaryjnego postoju. Obecnie ruch na DK7 odbywa się wąską drogą objazdową, na której funkcjonują trzy ronda. To będzie najpoważniejsze usprawnienie w ruchu na budowanej S7 przed jej oddaniem do ruchu w całości” - informuje Piotr Michalski, rzecznik prasowy gdańskiego oddziału GDDKiA. - Dotychczas kierowcy korzystają z fragmentów drogi ekspresowej - przy zachowaniu ruchu dwukierunkowego - na jednej jezdni między Dworkiem a Kanałem Linawy na odcinku nr 1 oraz między Nowym Dworem Gdańskim a Kmiecinem na odcinku nr 2.
       GDDKiA poinformowała dzisiaj po południu, że przewidywane oddanie S7 do ruchu na odcinku od Elbląga do Kiezmarka ma nastąpić do 31 października. A zakończenie wszystkich prac budowlanych (m.in. drogi boczne, serwisowe, dojazdy do pól itp.) przewidziano (zgodnie z podpisanymi aneksami) na odc. Koszwały - Nowy Dwór Gdański do 27 kwietnia 2019, na odcinku Elbląg - Nowy Dwór Gdański - do 14 grudnia 2018 roku.
      
      
oprac. na podst. informacji nadesłanej przez GDDKiA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama