UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poszukiwany operator portu

 
Elbląg, Port w Kątach Rybackich
Port w Kątach Rybackich fot. Pętla Żuławska)

Mająca swoją siedzibę w Elblągu spółka Pętla Żuławska szuka operatora portu w Kątach Rybackich. Za trzyletnią umowę oferuje 200 tysięcy złotych netto.

Pętla Żuławska to wodna atrakcja turystyczna, będąca częścią międzynarodowej drogi wodnej E-70. Znajduje się przy niej kilkanaście przystani, portów i innych obiektów, zmodernizowanych trzy lata temu za ponad 80 mln złotych, którymi zarządza spółka o tej samej nazwie, mająca siedzibę w Elblągu.
       - Pętla istnieje już trzy lata i ciągle się rozwija. W 2016 roku przystanie i porty Pętli odwiedziło ponad 154 tysiące turystów, to o 30 procent więcej niż rok wcześniej i ponad 100 tysięcy więcej, niż przewidywały wskaźniki w projekcie – mówi Bogdan Justyński, wiceprezes Pętli Żuławskiej.
       Po trzech latach wygasają umowy z pierwszymi operatorami przystani i portów, dlatego spółka w niektórych lokalizacjach nowych operatorów. Właśnie ogłosiła przetarg dotyczący obsługi portu w Kątach Rybackich. Do obowiązków nowego operatora będzie należało m.in. dbanie o porządek i sprzątanie w porcie, oczyszczanie wód ze śmieci, pływającej roślinności, utrzymywanie infrastruktury portowej we właściwym stanie technicznym, komercyjne zarządzanie obiektem, w tym obsługa żeglarzy i innych turystów wodnych w sezonie – od ostatniego weekendu kwietnia do października, co wymaga zatrudnienia pracowników. Umowa z operatorem ma obowiązywać przez trzy lata i została wyceniona na 200 tysięcy złotych netto.
       Chętni mają czas na złożenie ofert do 8 lutego. O zwycięstwie w przetargu w 60 procentach decyduje cena, w 40 procentach – dodatkowe usługi serwisowe, które zaproponuje potencjalny operator.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Mierzejanie to mądrzy ludzie. Gazociąg robią, przekop, kolejkę do Krynicy morskiej, pobocza z NDG do Krynicy poprawili a my?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 3
  (2017-02-02)
 • niedługo port/marina w skowronkach!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  pRZEKOPtOpODSTAWA(2017-02-02)
 • Robi się lekka panika, bo nadchodzą zmiany w Prawie Wodnym a co za tym idzie duże podwyżki podatków dla portów, marin itp. No, ale czego suweren nie zrobi, żeby na pincet+ i kilku misiewiczów było :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 8
  (2017-02-02)
 • 3 lata, 200 tys zł, to chyba na same pensje dla pracowników i koszty związane z prowadzeniem działalności. Skoro są tacy mądrzy to dlaczego sami się tym nie zajmują.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14 0
  znafcatematu(2017-02-02)
 • BUAHAHUAUha 200 tys to jest zaledwie 5500 zł na miesiąc hahahaha. I jeszcze ktos ma zatrudnic pracownika i jeszcze dbac o infrastrukture hahahah. Powodzenia :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10 0
  saasa(2017-02-02)
 • @saasa - No chyba ze mozna w sezonie przy okazji prowadzic swoj biznes typu jakies zarcie w budce, gofry, lody itd nie placac zadnej dzierzawy to moze wtedy sie i oplaci. Bo z tych 5500 na miecha po tych ich wymaganiach to nic nie zostanie, a ze sprzedazy jedzonka w sezonie uzbiera dla siebie kase na caly rok. Ale i tak smiech na sali ta kasasa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 1
  saasaa(2017-02-02)
 • @saasaa - Od strony Zalewu nie zarobisz kokosów w Kątach. To nie Krynica.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 2
  mond(2017-02-02)
 • Wcisła powinien za darmo to robić, bo przez tyle lat brał kasę z naszych podatków a nic leń nie robił, tylko się lansował!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 2
  (2017-02-02)
 • pis wprowadza podatek podwodny ok 2000zł za 1 miejsce pod jacht trzeba przekalkulować te 200 tys
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 4
  (2017-02-02)
 • kiedyś człowiek który dzisiaj nazywa się "operator portu" pozwalał zacumować jachcik za flaszkę albo inny drobiazg i po sezonie taki człowiek albo jechał do Fromborka na odwyk albo zostawał alkoholikiem, teraz kamery zamontowane na przystani zmuszają do picia za swoje co zmniejsza atrakcyjność tej sezonowej roboty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2017-02-02)
 • o podatku podwodnym słyszę od co najmniej 5 lat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 1
  (2017-02-02)
 • @saasaa - człowiek elbląski = człowiek de... Dowód: od kwietnia do października jest 5 miesięcy x 3 lata = 15 miesięcy. 200 tys. podzielone na 15 miesięcy daje 13333 za miesiąc. Jak człowiek sam wykona taką robotę może kupić sobie dobre narty i opłacić pobyt w górskiej miejscowości ale to nie jest robota dla elbląskich. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 2
  (2017-02-02)
Reklama