UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pożyczki preferencyjne dla przedsiębiorców - sprawdzamy, czy możesz skorzystać

 Banki udzielając kredytów oczekują od przedsiębiorców wykazania się doskonałą sytuacją finansową. W przypadku pożyczek preferencyjnych liczy się natomiast pomysł i ocena przyszłych efektów inwestycji - o pożyczkach preferencyjnych dla firm rozmawiamy z Michałem Stancel, ekspertem z firmy doradczej Hask Sp. z o.o.

Czym są pożyczki preferencyjne?
       To pożyczki udzielane przedsiębiorcom z funduszy współfinansowanych ze środków budżetu państwa oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Maksymalna kwota pożyczki to z reguły 300 000 zł, a maksymalny okres kredytowania to nawet 7 lat. Pożyczki preferencyjne stanowią korzystną alternatywę dla kredytów bankowych.
      
       Dlaczego alternatywę?
       Z uwagi na ich niskie koszty, ale przede wszystkim dlatego, że są dostępne dla szerokiego grona przedsiębiorców. Banki udzielając kredytów oczekują od przedsiębiorców wykazania się doskonałą sytuacją finansową. W przypadku pożyczek preferencyjnych jest inaczej - tu liczy się pomysł i ocena przyszłych efektów inwestycji.
      
       Dla kogo przeznaczone są pożyczki preferencyjne?
       Mogą z nich korzystać przedsiębiorcy, zarówno już prowadzący działalność, jak i Ci, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie firm. O pożyczki preferencyjne mogą wnioskować przedsiębiorcy działający w większości branż, a co należy podkreślić, również w tak niechętnie finansowanych przez banki sektorach, jak budownictwo i transport.
      
      
Na co przedsiębiorcy mogą przeznaczyć środki pochodzące z pożyczki preferencyjnej?
       Środki mogą być przeznaczone na wszelkiego rodzaju inwestycje. Może to być na przykład zakup lub remont nieruchomości, zakup samochodu osobowego lub ciężarowego, zakup maszyny budowlanej, sprzętu komputerowego, oprogramowania itp. Jednocześnie w niektórych przypadkach nawet połowa pożyczki może zostać przeznaczona na środki obrotowe, np. zakup towarów handlowych, surowców, półproduktów.
      
       Jak wygląda proces wnioskowania o finansowanie?

       Pierwszy etap to analiza przedsięwzięcia pod kątem możliwości jego finansowania, następnie nasi doświadczeni doradcy opracowują szczegółowy plan przedsięwzięcia wraz z niezbędnymi prognozami finansowymi. W kolejnym etapie następuje kompletacja dokumentacji pożyczkowej w celu złożenia w instytucji finansującej. Dodatkowo, po zakończeniu inwestycji pomagamy przedsiębiorcom w prawidłowym rozliczeniu uzyskanych środków finansowych. Krótko mówiąc wspieramy przedsiębiorcę na każdym etapie realizacji inwestycji. 
      
       Firma Hask Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie pozyskiwania pożyczek preferencyjnych oraz ich rozliczania.
      

 


       Zapraszamy do współpracy!
      
      
Kontakt:
       Hask sp. z o.o., Elbląg, ul. Romualda Traugutta 27
       e-mail: biuro@hask.com.pl
       tel. 668 644 685
      

------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl