UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a tutaj rozkład też z kosmosu wzięty! przeglądam rzuty mieszkań 4 pokojowych. drzwi wejściowe wychodzą na sypialnie i pokoje dzieci, a żeby dojść do salonu i kuchni pokonujesz całe mieszkanie. to jest chore. skąd wzięliście tego projektanta!
  • Dajcie znać czy warto kupować tam mieszkanie, ale nie chodzi mi o rozkład, lokalizację czy cenę. Rozkład można uzgodnić, są ścianki działowe które można modyfikować także nie narzekajcie na rozkład. Powiedzcie tylko czy ten inwestor robi porządnie ? Bo czytałem, że na winnej niezłą chałę odwalił ale to tylko z komentarzy wiem, nie znam ludzi tam mieszkających także jakby ktoś coś wiedział to byłbym wdzięczny za informację. Pozdrawiam :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Wesolaparowka(2017-09-13)
  • @Wesolaparowka - To jakiś absurd. Próbowałam się dowiedzieć od pracownic dewelopera coś więcej na temat inwestycji. Porażka totalna. Dwie dziewczynki mają mi sprzedać mieszkanie ?. Deweloper oszczędza widać na wszystkim - to co będzie z mieszkaniami ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    niedoszłaklientka(2017-09-13)
  • @niedoszłaklientka - @niedoszłaklientka dziękuję za informację, tak czytam i czytam i dużo ludzi ma z nimi potem problemy, więc raczej trzeba będzie poczekać na coś nowego w naszym mieście by kupić mieszkanie :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Wesolaparowka(2017-09-13)
  • @Wesolaparowka - ciekawe czemu zmienili nazwę kiedyś tjm development teraz EL invest chyba tamta nazwa spalona tyle spraw w sądach z klientami
  • No wlasnie z dupy jest twoj komentarz!wlasnie ogladam rozkład 4pokoje,4 piętro i super jest!!!przejrzyste,jasne mieszkanie!Ehh ponurakom nigdy nie dogodzisz
  • No wlasnie z dupy jest twoj komentarz!wlasnie ogladam rozkład 4pokoje,4 piętro i super jest!!!przejrzyste,jasne mieszkanie!Ehh ponurakom nigdy nie dogodzisz
Reklama