Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szybka sprzedaż nieruchomości

Blisko 40 lat temu w Stanach Zjednoczonych narodziła się technika, która zmieniła obraz tamtejszego rynku nieruchomości. Od tego czasu świat już nie jest taki sam. Home staging stał się nowym sposobem sprzedaży. Bogatszym o emocje, które żądzą naszymi decyzjami. Metodą, której działania opierały się na jak najlepszym zaprezentowaniu nieruchomości. Dzięki temu zyskała ona dużą popularność i po dziś dzień stosowana jest przy sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie.

Home staging jest sposobem na zbudowanie atrakcyjnego wizerunku oferty nieruchomości. Atrakcyjnego, czyli zgodnego ze specyfiką domu czy mieszkania, a przy tym spójnego z oczekiwaniami kupujących. Profesjonalne przygotowanie do sprzedaży gwarantuje ofercie jak najlepszy wizerunek, szeroką promocję, najatrakcyjniejszą cenę i relatywnie wysoką liczbę oglądających nieruchomość klientów. Home staging obejmuje również stylizację nieruchomości tuż przed prezentacją (tzw. open house):
• analiza stanu technicznego (jakość wykończenia, ubytki, mocne i słabe strony),
• analiza stanu funkcjonalnego nieruchomości (styl, funkcjonalność i estetyka wnętrz)
• identyfikacja potencjalnego nabywcy 
• przygotowanie planu zmian w formie pisemnej (raport HS)
• dekoracje ścian, okien, przestawianie mebli 
• określenie i nadanie pomieszczeniom nowych funkcji
• wykorzystanie własnych materiałów dekoracyjnych 
• stylizacja wnętrza
• uporządkowanie przestrzeni (depersonalizacja, naturalizacja, odgracanie)
• aranżacja wejścia (w przypadku domów)
• profesjonalna sesja fotograficzna
• open house.
     
     Aranżacja do sesji jest podstawowym zabiegiem przygotowania mieszkania do sprzedaży, który ma na celu zneutralizować ewidentne minusy oferty i nadać jej pozytywny wydźwięk.
     
     Jak to robimy?
• aranżacja nieruchomości do sesji z wykorzystaniem elementów zastanych
• drobne zmiany funkcjonalne w strukturze pomieszczeń 
• profesjonalna sesja fotograficzna.
     
     Celem stosowanej przez nas techniki jest pokazanie potencjału danej nieruchomości, jej największych atutów. Kupujący poszukują tego jedynego miejsca według kryteriów dostosowanych do swoich potrzeb, oczekiwań, przyzwyczajeń i upodobań. Dobra prezentacja to właśnie odpowiedź na te wymagania.
     
     Nie jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która podczas sprzedaży stosuje zasady home staging'u, ale bez wątpienia jesteśmy jedyną, która robi to na tak wielką skalę. Każda oferta jest przygotowana wg ściśle określonych i najwyższych standardów jakości. Dzięki temu tworzymy wartość dodaną a nieruchomości tak prezentowane generują większy ruch, są szybciej zauważane przez potencjalnych klientów i w efekcie - szybciej sprzedawane.
     
     Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość to po prostu skontaktuj się z nami.

 


     
     

Skontaktuj się z nami
      Elbląg, ul. Grunwaldzka 31, tel. 55 233 25 39
      Malbork, ul. Mickiewicza 20, tel. 55 245 02 22
      Sztutowo, ul. Zalewowa 2/2, tel. 55 246 11 22.
     www.freedom-nieruchomosci.pl

     
     ----- Reklama ------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl