Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Targi Pracy i Promocji

W środę 24 maja w 16. Batalionie Remontowym przy ul. Królewieckiej 130 w godz. 10-14 odbędą się kolejne, trzecie już Warmińsko-Mazurskie Targi Pracy i Promocji, połączone z „dniem otwartych koszar”. Gospodarzem targów będzie dowódca 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Program targów przewiduje m.in. prezentację ofert zatrudnienia i szkolenia, prezentację firm w biuletynie informacyjnym specjalnie przygotowywanym na tę okoliczność oraz informacje o formach pomocy rekonwersyjnej. Głównym celem targów jest pomoc w przekwalifikowaniu i znalezieniu pracy żołnierzom zawodowym odchodzącym ze służby, byłym żołnierzom zawodowym, ich rodzinom, pracownikom wojska, a także byłym żołnierzom zasadniczej służby wojskowej i tym, którzy ją niebawem ukończą. Adresowane są jednak do wszystkich bezrobotnych i poszukujących pracy mieszkańców Elbląga oraz województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, absolwentów różnego typu szkół i uczelni.
     Celem targów jest także promowanie najbardziej przedsiębiorczych firm i pomoc w wyszukiwaniu dla nich najbardziej wartościowych pracowników. Udział w targach zapowiedziały również placówki edukacyjne i firmy szkolące, których zadaniem jest ułatwienie szukającym pracy podjęcia decyzji w sprawie przyszłości zawodowej, zdobycie odpowiedniego zawodu, kwalifikacji czy przekwalifikowania się na aktualne potrzeby rynku pracy.
     Szczegółowe informacje na temat targów można uzyskać pod tel. 055 230 31 45 lub na miejscu, w biurze pełnomocnika dowódcy ds. rekonwersji – w Klubie Garnizonowym przy ul. Mierosławskiego 5/103.
     Mówi rzecznik dowódcy 16. Dywizji kpt. Zbigniew Tuszyński:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • A kto w Elblągu wie , jakie są potrzeby rynku pracy( oczywiście w Elblągu ) ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-04)
 • Elblag powoli staje się miastem starców i emerytów, młodzi wykształceni elblążanie nie wracają do rodzinnego miasta, wyjeżdżają po maturze do większych ośrodków akademickich i tam pozostają lub emigrują. Oferty pracy w usługach i licznych stolarniach za brutto do 1000zł nie jest szczytem marzeń i kto może szuka szczęście poza Elblagiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  marBi(2006-05-05)
 • Ale Elbląg jest coraz piękniejszy, zwłaszcza na wiosnę, dużo zieleni, kolorowe domy i mieszkańcy częściej się uśmiechają
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-05)
 • Inteligentni i pracowici radzą sobie znakomicie a reszta musi brać z nich przykład
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-06)
 • od ponad kilku lat szukam intensywnie pracy.Nawet w Zakładach Pracy Chronionej.Szanse są zerowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-13)
 • panie generale może by tak ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-19)
 • Stary artykuł, poproszę o nowości
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-22)
 • A może dziennikarz waszej redakcji przejdzie się na te tzw. targi i skomentuje, oceni czy jest sens organizacji,czy faktycznie jest zainteresowanie pracodawców i osób poszukujących pracy. Wg. mnie jest to marnotrawienie pieniędzy podatników. Urzędy pracy powinno się sprywatyzować, bo ciekawą i dobrze płatną pracę otrzyma sę tylko jak się ma dobrze ustawionych rodziców lub znajomych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-05-22)
 • wszyscy negatywnie komentujący: a co powiecie na ofertę zatrudnienia, do której up zakwalifikował ponad 40 osób podobno bezrobotnych, z czego przyszło na spotkanie 8, 2 się choś odrobinę nadawały, 1 rozważała zatrudnienie ale ostatecznie się nie zjawiła? Najlepiej to mieć dobre samopoczucie i pozornie "szukać pracy" wy nibybezrobotni. Średnia pensja u mnie to ponad 2000zł netto. Teraz sytuacja się powtarza: wizyta w up, mają 6 kandydatów, nibybezrobotnych leserów, na oferowane przeze mnie miejsce pracy, żadna nie jest zainteresowana podjęciem pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  j_(2006-05-22)
 • czy moze pan powiedziec co to za praca ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zainteresowany(2006-05-22)
 • oczywiście: tokarz i technolog z academ
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  j_(2006-05-23)
 • No cóz: tokarz i technolog z ACAD-em . proszę podać chociaż maila albo telefon
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ZB(2006-05-24)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE