UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co ta wasza drozka ma odkorkowac?Moze i zmniejszy natezenie ruchu na Bema, co jest wielce watpliwe, bo ludzie nawet jadac nad Jar zalatwiaja jeszcze sprawy w centrum, robia zakupy i tych co beda chcieli jechac bezposrednio wasza droga bedzie garstka. Poza tym nawet jezeli tam pojada, to korki beda sie tworzyly przy drogach wyjazdowych z Bazantarni, ktore do obecnego ruchu nie sa przystosowane. Stuknijcie sie w glowy specjalisci od destrukcji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    10
    NIEdladrogi(2021-05-04)
  • @NIEdladrogi - Pracuję przy Łęczyckiej a mieszkam na Zawadzie, i jestem za tym żeby wybudować nową drogę przez ul. Wschodnią. Obecnie w godzinach szczytu komunikacyjnego ulica Łęczycka-Bema bardzo się korkuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    25
    Gość z Łęczyckiej(2021-05-04)
  • Krulewna @Gość z Łęczyckiej - Mieszkasz w malym miasteczku. Nie mieszkales np w Gdańsku wiec sie zamknij z takimi bzdurami!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Krulewna(2021-05-04)
  • @NIEdladrogi - Czyli Ci wszyscy co są przeciwni budowie ul. Wschodniej, nie powinni - honorowo - z niej korzystać? A Jar czy Zawada ma Carrefoura, Lidle, Biedronki, Stokrotki. Ta nowa ulica spowoduje przede wszystkim skrócenie przejazdu od ul. Łęczyckiej do największych Osiedli Elbląga, poniał? Miasto ma być przyjazne dla każdego mieszkańca, poniał?
  • @kjm - A ja mam do Biedronki 400m i nie muszę autem na Zawadę. Biedaku Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Miecio(2021-05-06)
  • @NIEdladrogi - Już widzę te tysiące aut jadących z Pasłęka do np. Kadyn. Wyrzucanie funduszy i niszczenie tego, co naprawdę cenne. "Drzewa rosną powoli. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Zenek M.(2021-05-06)
  • @Gość z Łęczyckiej - Zmień pracę !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Miecio(2021-05-06)
Reklama