UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ot właśnie polsza!! Chłop po budowie maszyn, a później ochrona środowiska. Pytanie jak on otrzymał pracę w Elblążkowie?Ja po też po PG, kierunki: energetyka oraz inżynieria sanitarna, a więc branżowe, uprawnienia budowlane i języki obce doświadczenie w branży w projektowaniu i wykonawstwie i nijak nie mogłem się dostać do tego Epecu ani Energii, o co chodzi? W sumie dobrze wyszło, zarabiam jako inżynier 2 razy tyle co on jako prezes, pozdrawiam z Monachium
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    chryniu(2016-03-10)
  • chryniu! pozdrowienia z umieralni Elbląg!
  • Chłopie na kierunku budowa maszyn jest specjalnośc systemy energetyczne :), połowa Alstom jest po tym. Po tym kierunku własnie powinni zatrudniać. to włąsnie na tej specjlaności poznaje sie budowe urzadzen w Elektrociepłowniach. Absolwenci tej specjlanosci to najwłąsciwsi kandydaci do pracy w EC :). .. Choc Zochowski chyba nie ma tej specjalnosci, co nie zmienia faktu ze w elektorcieplowni sa maszyny wiec kierunek jak najbardziej własciwy:)
  • @HvK Koleżko to skoncz ten kierunek, nawet z ta specjalnością i spróbuj dostać sie do jednej ze spółek miejskich. Powodzenia życzę. Moim przesłaniem było że miasto nie potrzebuje ludzi z wiedzą i doświadczeniem, w sumie wg mnie samo sobie strzela w kolano. Jakos Niemcy potrafia i docenic i wyszkolic i stworzyc odpowiednia atmosfere w miejscu pracy. Na dzien dzisiejszy jakby wybuchła wojna to wstępuje do Bundeswery, dostałem szanse i jestem im bardzo wdzięczny. Takich jak ja, odrzuconych przez kraj i oszukanych przez uczelnie/niby szanowana PG/ są miliony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    chryniu(2016-03-10)
Reklama