UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg miasto starszych ludzi, a takim ludzią nie potrzebne widoki a odpoczynek między lekarzem, zakupami i domem. Nie dziwmy się, iż młodzi ludzie uciekają stąd. Skoro nikt o nich nie pomyśli, życie człowieka młodego i w średnim wieku to nie tylko praca - dom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Tomasz85(2020-07-07)
  • @Tomasz85 - Znajdz sobie sam rozrywke, a nie czekasz az Ci pod nos podstawią, nastepny kuźwa leń śmierdzący, moze jeszcze bedziesz czekał, aż Ci ktos da, na rozrywkę. Jak juz bedziesz starszy to Ci sie przydadzą te ławeczki egoisto, acha i naucz sie poprawnie pisac, ,ludziom, ,a nie ludzią
  • @Aska - Asiu, moja ty mistrzyni ortografii, gramatyki i internetowych nauk poprawnego pisania. Czy słowo które napisałaś przez "ch"jest jakimś odniesieniem do twojego imienia? Nie sądzę. Wiesz co to jest? Teraz się skup, wytęż umysł i uświadom sobie, że popełniłaś koszmarny błąd ortograficzny. Jesteś moją idolką :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    KibiczProstej(2020-07-07)
  • @Tomasz85 - Każdy ma prawo mieszkać, gdzie mu się podoba. Jakoś nie zauważyłem, żeby mieszkanie w nowych blokach (Rawska Sadowa Bielany na przykład)kupowali starzy ludzie. Ja mam 40 to już może faktycznie należę do starych. .. a mieszka mi się w Elblągu bardzo dobrze Jeśli. komus źle, a siwdxi tu mimo to, jest zwykłym nieudacznikiem tyle miast w Polsce i na całym świecie do wyboru Hashtagi: #ed
Reklama