UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kobieta, mężczyzna, pieniądze - posłuchaj!

 
Elbląg, Kobieta, mężczyzna, pieniądze - posłuchaj!
Przemoc wobec kobiet w różnych sferach życia była jednym z głównych problemów poruszanych w czasie wrześniowego Kongresu Kobiet w Warszawie... (fot. Agnieszka Jarzębska)

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy. Za kilka tygodni - od 25 listopada (Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet) do 10 grudnia (Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka) odbędzie się międzynarodowa kampania na rzecz wyeliminowania wszelkich form przemocy ze względu na płeć - 16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet. To dobry czas by mówić o problemie, który dotyka wiele Polek. Stosunkowo nowy wątek w dyskusji na ten temat to przemoc ekonomiczna.

Centrum Praw Kobiet, jedna z najstarszych polskich organizacji działających na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn, przygotowało petycję w sprawie zmiany definicji przemocy w rodzinie.
     - Zależy nam, by do definicji przemocy dodać elementy przemocy ekonomicznej - mówi założycielka i dyrektorka Centrum Praw Kobiet Urszula Nowakowska:
     
     Z Urszulą Nowakowską Agnieszka Jarzębska rozmawiała przy okazji Kongresu Kobiet.
     
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne