UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nieszczęsliwych jest tu kilka osób. Te które hejtują bo nie mają co robić i żal im zad ściska, że w Cantacie już nie spiewają - jak i brak wpływu na działanie Cantaty. .. Ale do rzeczy. .. koncert był fantastyczny, repertuar trudny, ale chór podołał. Piekne podziekowania nie tylko dla byłego dyrygenta ( p. Górski sam odszedł z Canaty i zarządał rozwiązania chóru - nikt go nie wyrzucał) Po nim dopiero zaproszono do współpracy P. Martę. I jak czytam, że ten niby Górski był tak zasłuzony dla Cantay to mnie krew zalewa. .. .. Jubileuszu gratuluję - piekne podziekowania dla załozycieli i nie tylko > Sercem jestem z Wami Cantato nasza elbląska Kochana, ,, ,, a mocherami nie trzeba się przejmować :)
  • O widzę jakieś grubsze wewnętrzne zgrzyty tam macie. Chyba bierzesz mnie za kogoś kim nie jestem. Nie jestem i nigdy nie byłem w Cantacie. Przyszedłem na słowne zaproszenie znajomych. Pisałem z perspektywy słuchacza, który nigdy wcześniej nie słyszał tego chóru. Słyszałem za to wiele innych chórów w innych miejscach polski więc mam porównanie. Rozumiem, że można żyć w błogim śnie o swoim profesjonaliźmie. No cóż, miłych snów.
Reklama