UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @adgjl - Szanowny Panie, to bardzo nieeleganckie krytykować osoby które w swojej odwadze potrafią wystąpić publicznie. Z pewnością złośliwe potępianie z zachowaniem anonimowości jest łatwiejsze. Chór Cantata skupia w swoich szeregach miłośników społecznych, nie zawodowców ale amatorów z wolnego wyboru. To ludzie którzy w swojej pasji raczej są wzorem do naśladowania niż potępiania. Nie ograniczając się do stereotypów zaskakują wciąż nowymi propozycjami i interpretacjami. Nie przypadł Panu do gustu repertuar ? No cóż, trudno zadowolić każdego. Zapraszam zatem do Gdańska na występ Capelli Gedanensis, gdzie soprany na pewno wybrzmią idealnie w repertuarze Jana Sebastiana Bacha. Jeśli jednak i to Pana nie usatysfakcjonuje to ostatecznym lekarstwem pozostaną coroczne warsztaty organizowane na Przystanku Woodstock gdzie prowadzone są warsztaty terapeutyczne dla internetowych hejterów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    LePetitPrince(2016-07-01)
  • @LePetitPrince - Drogi "Mały Książe", książęce fochy Waszej mości są trochę przesadzone. Doskonale zdaję sobie sprawę, że osoby w chórach amatorskich (przynajmiej większość z nich) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że profesjonalistami nie są, mają do siebie odpowiedni dystans i odrobina krytyki nie wzbudza w nich świętego oburzenia. Odrobina krytyki to nie hejt. NIe jestem też szczególnym melomanem (o co zostałem posądzony), ale słuch muzyczny jeszcze mam i słyszę kiedy ktoś śpiewa czysto a kiedy nie. Chór przed występem został przedstawiony jako chór śpiewający profesjonalnie i do tego jedynie się odniosłem. Z tego co widzę to właśnie osoby którym nie do końca się podobało zostały zhejtowane. Szukacie klakierów czy prawdy o tym jak został odebrany występ?
Reklama