UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bajeczna konkursomania w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”

 
Elbląg, Bajeczna konkursomania w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
Reklama

Nas już opanowała. Czas, aby literacka konkursomania wciągnęła również Was! Konkursy na najlepsze i najciekawsze opowiadania, prace plastyczne i gry planszowe. Ich wspólnym mianownikiem jest - literatura.

CSE „Światowid” zaprasza do udziału w konkursach: „Pokaż, że czytasz”, „Nie uwierzysz, z kim siedziałam w szkolnej ławce!” oraz „Poczytajmy i pograjmy”. Czekamy na dzieci i młodzież do 18 lat, uczestników indywidualnych i zbiorowych, chętnych by podzielić się swoją kreatywnością, talentem oraz pasjami.
       „Pokaż, że czytasz”- to konkurs polegający na przygotowaniu plakatu (przez indywidualnych uczestników, dowolną techniką w formacie A4 lub A3), zachęcającego do spędzania wolnego czasu z książką w ręku zamiast przed telewizorem czy grą komputerową. Zwycięskie prace upowszechniane będą na stronach internetowych „Światowida” oraz podczas wystawy poprojektowej.
       „Nie uwierzysz, z kim siedziałam w szkolnej ławce!” – głównym zadaniem uczestników tego konkursu będzie napisanie opowiadania, którego jednym z bohaterów jest autor pracy oraz wybrana postać literacka, a tłem - dzień spędzony w szkole. Prace zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 12 oraz 13 - ­18 lat. Podobnie, jak w przypadku konkursu plastycznego, opowiadania będą zamieszczane na stronach internetowych CSE „Światowid”, w tym na blogach czytelniczych i portalu społecznościowym eKulturalni.pl oraz podczas wystawy poprojektowej.
       „Poczytajmy i pograjmy” - opiera się na stworzeniu gry planszowej inspirowanej literaturą. Do konkursowej rywalizacji mogą zgłosić się indywidualni uczestnicy oraz grupy. Najciekawsze gry planszowe będą promowane podczas pikników literackich i udostępniane szkołom.
      
       Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami konkursów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły oraz regulaminy można znaleźć na stronie.
       http://www.swiatowid.elblag.pl/pl/nasze-projekty/bajeczne-wspomnienia-ze-szkolnej-awki/
      

       Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
      
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama