Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Biblioteki gotowe do rewolucji - zobacz!

Elbląg, Biblioteki gotowe do rewolucji - zobacz! Jacek Wojnarowski był jednym z gości poniedziałkowej konferencji na temat PRB w Olsztynie (fot. nadesłane)
Rek

Od lat nieremontowane, niefunkcjonalne budynki bibliotek oraz stereotyp niekomunikatywnego bibliotekarza, błędnie utrwalany wizerunek miejsca trącącego myszką, to główne przeszkody w rozwoju polskich bibliotek.

- Jedną z barier w rozwoju polskich bibliotek jest zaniedbana infrastruktura. Jeszcze rok temu ponad 30 procent placówek nie miało toalety. A mieszkańcy potrzebują estetycznego miejsca spotkań. Druga bariera to stereotyp bibliotekarza jako osoby archaicznej, niezdolnej do jakichkolwiek zmian. Tymczasem rezultaty pierwszej rundy Programu Rozwoju Bibliotek kompletnie temu przeczą - mówi Jacek Wojnarowski, szef Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie.
     Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek w Polsce. To wspólne przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Fundacji Billa i Melindy Gates. Jego budżet na lata 2009-2013 wynosi aż 28 milionów dolarów.
     Jacek Wojnarowski był jednym z gości poniedziałkowej konferencji na temat PRB w Olsztynie.
     Zobacz materiał zrealizowany przez Agnieszkę Jarzębską i Krzysztofa Chaję.
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Elbląg pyta Słoninę - czy to prawda, że będąc współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa donosił Pan na kolegów? co jest w Pana teczce w IPN? czy to prawda, że będąc pracownikiem Kuratorium niszczył Pan ludziom życie prywatne i kariery zawodowe donosząc m. in. o chodzeniu do kościoła? Co Pan czuje gdy słyszy Pan teraz jak wiele ludzi cierpiało z tego powodu? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - ile prawdy jest w powszechnie znanych plotkach o kilku mieszkaniach, które otrzymał pan od właściciela firmy Mytych? czy to prawda, że prywatne imprezy w pana domu w Sztutowie obsługiwała firma Celebra, która w podziękowaniu otrzymywał potem zlecenia z miasta? co Pan czuje słysząc takie plotki na swój temat? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - ile prawdy jest w doniesieniach o propozycji pracy dla pana w koncernie Energa w zamian za doprowadzenie do prywatyzacji EPEC? co Pan czuję słysząc takie informacje, dlaczego nigdy nie zostały zdementowane? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - czy to prawda, że firma Wójcik wspiera Pana kampanię w zamian za preferencyjne korzystanie z laboratorium w Elbląskim Parku Technologicznym na Modrzewinie? co Pan czuje wiedząc, że takie plotki krążą po mieście od kilku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2010-12-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED