Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie książki

Fundacja Elbląg ogłasza konkurs na „Elbląską Książkę Roku” i „Elbląski Rękopis Roku”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2006 r.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Elbląg – Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego we współpracy z elbląskimi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się wspieraniem kultury w Elblągu. Jego celem jest promocja i wspieranie twórczości literackiej elbląskich pisarzy, poetów i publicystów, w tym osób debiutujących, w dwóch kategoriach: „Elbląska Książka Roku” – na najlepszą publikację literacką, która ukazała się na rynku wydawniczym Elbląga w danym roku i „Elbląski Rękopis Roku” – na najlepszą dotychczas nie opublikowaną pracę literacką.
     Prace do konkursu mogą zgłaszać autorzy lub inne podmioty życia społecznego za zgodą autora, a także Fundacja Elbląg. Autorzy zgłaszanych do konkursu prac muszą być mieszkańcami Elbląga lub też muszą być związani z miastem pracą zawodową. Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez dostarczenie do biura Fundacji wniosku zawierającego dane personalne autora i informację o jego dorobku literackim wraz ze zgłaszaną do konkursu książką („Książka Roku”) lub pracą w formie maszynopisu lub wydruku komputerowego („Rękopis Roku”).
     Wyboru zwycięzców w obu kategoriach dokonuje Kapituła Konkursu, która kieruje się następującymi kryteriami: poziomem literackim, poziomem edytorskim, atrakcyjnością czytelniczą oraz tematycznym związaniem utworu z miastem i regionem elbląskim. Nagrodą w kategorii „Elbląska Książka Roku” jest dyplom oraz nagroda finansowa, zaś w kategorii „Elbląski Rękopis Roku” - dyplom i sfinansowanie ze środków Fundacji edycji publikacji i przeznaczenie części nakładu dla autora.
     Zgłoszenia kandydatów do nagrody można składać do 31 stycznia 2006 r., natomiast ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowano na maj 2006.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Wydaje się, że "Księga Jubileuszowa" wydana pod auspicjami Koła Pionierów Elbląga jest wartościowym dokumentem i prawie w ostatniej chwili wydanym. Dotyczy wciąż mało znanego okresu powojennego w dziejach naszego miasta. Z tego m.in. powodu zasługuje na wyróżnienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    m/.(2005-12-20)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Naszywka GODŁO
POLO z HAFTEM
Naszywka HERB ELBLĄGA