UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert Bednarka przełożony (aktualizacja)

Elbląg, Koncert Bednarka przełożony  (aktualizacja)
(fot. nadesłana)

Nie w niedzielę, a w poniedziałek w klubie Mjazzga Kamil Bednarek i kilku innych wykonawców wystąpi w koncercie charytatywnym na rzecz chorej 9-letniej Mileny. Koncert organizuje Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg”.  Organizatorzy poinformowali nas o przełożeniu koncertu na poniedziałek.

Milena Tomaszewska jest elblążanką, ma 9 lat, choruje na autyzm, cierpi na niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym oraz zaburzenia integracji sensorycznej. Potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Rodzinie dziewczynki zgodzili się pomóc artyści, którzy w niedzielę o godz. 18 wystąpią w charytatywnym koncercie w klubie Mjazzga. A będą to:
       Kamil Bednarek, Łukasz Skórowski & Bartosz Fruman, Other Worlds, Adrian Albrecht, Prezes Maj i Fatty Kiddie. Biletem wstępu jest cegiełka na rzecz Mileny (cena 20 zł), którą będzie można kupić przed koncertem.
       Każdy może też pomóc Milenie, przeznaczając 1 procent z podatku na rzecz Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, którego elblążanka jest podopieczną. Dane do przekazania 1 procenta lub darowizny:
      
       Fundacji Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko"
       Stawnica 33,77-400 Złotów
       KRS: 0000186434
       Cel szczegółowy: Milena Tomaszewska 99/T
       Spółdzielczy Bank w Zakresie oddział Złotów
       Nr Konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
       Tytułem: darowizna - Milena Tomaszewska 99/T
      
       Więcej szczegółów na stronie www.lepszyelblag.pl
      
       Aktualizacja (24 lutego): Koncert Kamila Bednarka został przełożony na poniedziałek (25 lutego) na godz. 18. Impreza odbędzie się w tym samym miejscu tj. w klubie Mjazzga.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama