Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs fotograficzny dla turystów i elblążan

 
Elbląg, Konkurs fotograficzny dla turystów i elblążan fot. nadesłana

Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody, a ich zdjęcia zostaną umieszczone na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory”. O czym mowa? O konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

Aby wziąć udział w konkursie najpierw trzeba obejrzeć wystawę „Spacer w przeszłość”, która znajduje się przy remontowanej wieży katedralnej. Potem wystarczy wziąć aparat i pokazać na zdjęciach, jak miejsca przedstawione na planszach wyglądają obecnie.
     Można sfotografować jedno lub kilka miejsc, a następnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem (lub zdjęciami) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś”.
     - Należy pamiętać, że zdjęcie należy wykonać z zachowaniem tej samej perspektywy co pierwowzór – wyjaśnia Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Spacer w przeszłość”.
     Regulamin konkursu dostępny jest na stronie. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl.
     Nagrodami głównymi w konkursie są karty upominkowe. Dodatkowo zdjęcia uczestników nagrodzonych w konkursie „Elbląg wczoraj i dziś” umieszczone zostaną na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory". Zorganizowana zostanie także wystawa fotograficzna, na której zaprezentowane zostaną zdjęcia nadesłane na konkurs i archiwalne zdjęcia Elbląga.
     Termin nadsyłania fotografii upływa 6 września 2014 r. Decyduje data wpływu do siedziby Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
     
     
Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś” realizowany jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.
     
     
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych