UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Rzeźbyprecz: jeśli Pana (wolę taką formę niż tykanie po nazwisku, które jest zwyczajnie niegrzeczne. W odróżnieniu od Pana nazywam się tak, jak się podpisuję) formy nie interesują, to po co żąda Pan ich usunięcia. Innym się spodobają - to wystarczy. Osobiście wolę formy od pastelozy elbląskich blokowisk - to właśnie jest psucie dobrego smaku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    PawełPłoski(2013-09-20)
  • Nie żądam ich usunięcia bo ich nie widze i nie przeszkadzają mi w przemieszczaniu się po mieście; -D Dla mnie one nie mają żadnej wartości emocjonalnej a tym bardziej materialnej. Nic nie mogę pod nie podpiąć abym czuł z nimi związek. Historyczny?Do czego?To nie moja historia, to widzimisię artystów z galerii na zabicie szarosci prlu. Wolę podziwiać - rzeźby, posągi, a nie faktycznie złom, ktory podobny leży na wysypisku. Ja to widze tak:padł pomysł, zespawali kilka, pomalowali, dali tablice i?kazali, próbują wciskać innym kit, że to ma wartośc. Dla 50-100?Niech ma. Wolny wybór czyż nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    Rzeźbyprecz!(2013-09-20)
Reklama