Wtorek 19-06-2018, imieniny Gerwazego, Protazego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Potęga muzyki romantyzmu!

 
Elbląg, Potęga muzyki romantyzmu! fot. nadesłana
Rek

Po koncercie z doskonałym skrzypkiem – Roby Lakatos’em przyszedł czas na kolejnego wybitnego instrumentalistę. Tym razem 13 kwietnia w Ratuszu Staromiejskim gościć będziemy pianistę Pawła Wakarecego – finalistę XVI Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina. EOK wystąpi pod batutą Anny Duczmal-Mróz.

Artyści zabiorą elbląskich melomanów we wspaniałą podróż przez najbardziej romantyczne muzyczne zakątki. Podczas koncertu w postaci swych najpiękniejszych dzieł objawią się między innymi Fryderyk Chopin i Josef Suk. Na repertuar koncertu składają się: Koncert fortepianowy f-moll op. 21 – jeden z najbardziej znaczących w ogromnym dorobku Fryderyka Chopina oraz Serenada na smyczki Josefa Suka, skomponowana przez 18-letniego wówczas kompozytora, jedno z najwybitniejszych dzieł całej epoki. Podczas koncertu zabrzmi również współczesne dzieło Tryptyk na orkiestrę smyczkową Yasushi Akutagawy.
     Równie zachęcający, co repertuar są artyści… Paweł Wakarecy jeden z najlepszych, polskich pianistów, obdarzony ogromnym talentem finalista XVI Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina. Jego koncerty na całym świecie gromadzą tłumy widzów. Wakarecy jest mistrzem w operowaniu barwami dźwięku. Jego cechy charakterystyczne to niezwykła wrażliwość i poszukiwanie własnej, oryginalnej drogi
     w muzyce.
     Anna Duczmal-Mróz wybitnie uzdolniona dyrygentka. Zadziwia temperamentem, refleksem, pewnością z jednej, a wrażliwością z drugiej strony. Koncertuje i nagrywa z jedną z najlepszych w Polsce: Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia „AMADEUS”. Córka najsłynniejszej polskiej dyrygentki Agnieszki Duczmal.
     Koncert „Muzyka Mistrzów Romantyzmu” – 13.04.2014 r., Sala koncertowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu, godz. 19:00. Bilety: 45 zł (normalny), 40 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze Koncertowym EOK, Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski, p. nr 29, IV piętro. Biuro czynne: pn., śr., pt. 8:00-16:00, wt., czw. 8:00-18:00. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu
     
     Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z. o. o.
     Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
     Sponsorzy Wspierający: Meble Wójcik, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Giełda Elbląska, S. A., Toyota Knedler Sp. z. o. o., EPEC Sp. z. o. o., Greengrow Sp. z. o. o., Cukiernia T. Deker Patissier & Chocolatier

     
     

Patronem medialnym EOK jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     

Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata