UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Praktyki studenckie w Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej

 
Elbląg, Paulina Skoczyk podczas koncertu dyplomowego,
Paulina Skoczyk podczas koncertu dyplomowego, fot. MS, arch. portEl
Reklama

Akademia Muzyczna w Gdańsku zaprosiła Elbląska Orkiestrę Kameralną do realizacji praktyk studentów Katedry Dyrygentury Symfoniczno-Operowej. Kameraliści będą pracować wraz z przyszłymi mistrzami batuty od listopada 2016 do maja 2017 roku. Praktyki zostaną zakończone koncertami dyplomowymi.

Współpraca rozpocznie się 21 listopada. Studenci dyrygentury wraz z EOK będą przygotowywać repertuar na koncert „Wieczór serenad”, który orkiestra zagra ze skrzypkiem Janem Staniendą. Będą to kompozycje Antonina Dvoraka Serenada na smyczki E-dur op. 22, Edwarda Elgara Serenada na smyczki op. 20, Piotra Czajkowskiego Serenada na smyczki C-dur op. 48, Piotra Karłowicza Serenada na smyczki op. 2.
       Możliwość realizacji praktyk, jest dla Elbląskiej Orkiestry Kameralnej dużym wyróżnieniem. Propozycja współpracy z Akademią Muzyczną w Gdańsku narodziła się po jednym z koncertów dyplomowych, podczas którego orkiestrę poprowadziła Paulina Skoczyk. Gościliśmy wówczas wykładowców katedry dyrygentury.
      
Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama