UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty komiksowe w „Bulaju”

 
Elbląg, Warsztaty komiksowe w „Bulaju”

Biblioteka Elbląska zaprasza do udziału w warsztatach rysunkowych w Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”, które odbędą się w sobotę, 24 listopada (dla osób w wieku 8-13 lat) i niedzielę, 25 listopada (dla osób w wieku 14-100 lat) . Obowiązują zapisy.

24 listopada (sobota), godz. 10
     Komiksowy Bulaj – warsztaty rysunkowe dla młodych miłośniczek i miłośników komiksu
     Serdecznie zapraszamy młodych czytelników i czytelniczki do udziału w warsztatach rysunkowych, które odbędą się 24 listopada w Bibliotece Młodego Czytelnika „BULAJ”. Podczas warsztatów poznacie historię komiksu, dowiecie się, jak budować własne historie rysunkowe i stworzycie swojego komiksowego bohatera. Najlepsze plansze komiksowe stworzone podczas naszego spotkania zostaną zaprezentowane na wystawie w Bulaju. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 8-13 lat. Liczba miejsc ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do tworzenia. Zasady zapisów: Obowiązują zapisy e-mailowe. Wyślijcie maila na adres komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule wpisując datę warsztatów. W treści podajcie swoje imię, nazwisko, wiek i ulubione komiksy.
     
     25 listopada (niedziela), godz. 10
     Komiksowy Okrągły Stół w Bulaju – wspólne rysowanie komiksów dla każdego
     Zapraszamy wszystkich amatorów i amatorki rysowania komiksów do wspólnego tworzenia w Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”. Podczas warsztatów będziemy rysować plansze komiksowe na temat, który poznacie na miejscu. Każda plansza podzielona zostanie na 6 kadrów – jaką historię opowiedzą? To zależy tylko od Was! Uczestnicy będą wypełniać po jednym kadrze na planszy, w ten sposób jedną historię opowie 6 osób. Najlepsze plansze, które powstaną podczas spotkania, opublikowane zostaną w pierwszym elbląskim komiksowym zinie! Na spotkanie zapraszamy osoby w wieku od 14 lat (nie ma górnej granicy wieku!), które lubią rysować i wymyślać historie, nawet jeśli dotychczas nie miały do czynienia z tworzeniem komiksów. Udział w Komiksowym Okrągłym Stole jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowe. Zapewniamy materiały do rysowania, jednak jeśli macie własne ulubione przybory – przynieście je ze sobą. Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres: komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule podając datę spotkania. W treści zamieście swoje imię, nazwisko, wiek, napiszcie krótko o swoich doświadczeniach rysowniczych i jeśli chcecie, zaproponujcie temat przewodni spotkania.
     
     Więcej informacji:
     Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj”
     ul. Zamkowa 1
     tel. 55 625 60 23
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama