Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zawalcz o tytuł „Najlepszego Warmińsko-Mazurskiego Ortografa”

Elbląg, Zawalcz o tytuł „Najlepszego Warmińsko-Mazurskiego Ortografa”

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu wkrótce stanie się… Centrum poprawnej ortografii i interpunkcji. Od 8 do 11 września odbędą się tam dyktanda dla mieszkańców Warmii i Mazur. Chętni już mogą się zgłaszać.

- Już 8 września do udziału w dyktandzie zapraszamy trzyosobowe zespoły uczniów szkół podstawowych – mówi Marta Derlukiewicz, koordynator projektu „Ojczysty się liczy”. – Dzień później dyktando napiszą uczniowie szkół gimnazjalnych, natomiast 10 września - przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych.
     Ostatniego dnia I etapu zmagań, 11 września, w dyktandzie wezmą udział dorośli.
     - Do udziału w zmaganiach ortograficznych zaprosimy między innymi: dziennikarzy, policjantów, polityków, pielęgniarki i księgowe. Dyktando rozpocznie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu o godz. 12 – dodaje Marta Derlukiewicz.
     Aby wziąć udział w dyktandzie i zawalczyć o tytuł „Najlepszego Warmińsko-Mazurskiego Ortografa” trzeba zebrać trzyosobową drużynę, przeczytać regulamin i wypełnić kartę zgłoszenia. Kartę zgłoszenia można odebrać w sekretariacie CSE „Światowid” lub pobrać ze strony.
     Kartę należy przesłać pocztą lub e-mailem na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl albo doręczyć osobiście do sekretariatu Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu do 4 września.      

     Dyktando odbędzie się w ramach projektu „Ojczysty się liczy” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia klasyczna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia, a aneks kuchenny