UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam nadzieję, że rodziny zamożne pokierują się rozsądkiem i brakiem chciwości, i nie złoża podań o 500plus. Im starczy wiec niech nie obciążają budżetu polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    33
    kolp(2017-07-31)
  • Państwa polskiego nie stać na rozdawnictwo, ale spoko ciemny lud sprzedaje się jak tania dz. Za 500 zł, hahahaha.
  • @kolp - pospolity egocentryk, trzesie portkami, aby jemu nie zabraklo. .. zalosne. .. skoro zamozni potrafia pracowac i posiadac wiecej, to dlaczego Ty obciazasz budzet Panstwa i nie wezmiesz sie do pracy??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    vpflex(2017-07-31)
  • @kolp - Z jednej strony masz rację - biorą ci bez honoru i godności - ale z drugiej - dlaczego dziecko zamożnego ma być gorsze od patola - skoro rozdają to doić do oporu - normalny gnojowi chociaż coś na tyłek za to kupi albo do banku na konto wrzuci a patole przepiją i przepalą - zresztą i tak ten program to jedna wielka socjalna porażka -
  • @kolp - O jakim rozsądku mówisz ? Na drugie dziecko dla każdego. To ta dobra zmiana. Należy się jak psu buda. Brać nie wnikać.
  • @kolp - A czym się różnią dzieci osób zamożnych od mniej zamożnych? Mi się nie należy bo mam zbyt duży dochód i przykro mi z tego powodu bo moje dziecko jest traktowane przez pisiory jak dziecko "drugiej kategorii"
  • @kolp - Czegoś nie rozumiesz, otóż ten zamożny płaci podatki więc z pustego nie bierze, dostaje to co mu się należy. A nierób lub nieudacznik który nie chce lub nie potrafi zarobić na rodzinę nie powinien nawet grosza dostać. Dlaczego z naszych podatków mamy utrzymywać patologię? Żeby była jasność ja nie pobieram.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    egoniasty(2017-08-04)
Reklama