Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ściąga portElu. A po szkole idę na…

Elbląg, Ściąga portElu. A po szkole idę na…

Dla niektórych dzieci udręka, dla innych radość z możliwości ponownego spotkania znajomych ze szkolnej ławki. Niedawno rozpoczął się rok szkolny. Program obowiązujący w szkole nie zawsze trafia do uczniów, dlatego też sporą część czasu spędzają oni na zajęciach pozaszkolnych gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty.

Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze pociechy.
     
     Akcent Szkoła Językowa-
angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski dla dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych i seniorów. Uczymy z pasją w miłej atmosferze, w małych grupach. Najważniejszy jest dla nas komfort kursantów oraz ich efekty w nauce, jakie osiągają dzięki naszej profesjonalnej kadrze i nowoczesnym metodom nauczania. Czym się wyróżnia nasza metoda? Wychodzimy z ławek – robimy 5 min. rozgrzewkę metodą dr Dennisona, uwalniamy od zakuwania słówek – stosujemy aplikacje do szybkiej nauki słówek, uczymy poprzez gamifikację – wykorzystujemy mechanizmy gier na zajęciach, stosujemy Blended Learning – łączymy tradycyjne nauczanie z nauką on-line. Nasza szkoła wyposażona jest w tablice interaktywne i multimedialne pomoce dydaktyczne, które wspomagają i uprzyjemniają chłonięcie języków obcych. Z okazji naszych 5 urodzin mamy dla Was prezent – RABAT 100zł na kurs dla rodzica przy zapisie dziecka. Ceny kursów już od 85zł. Zapraszamy na Pl. Dworcowy 3a, I piętro, Elbląg, tel. 665-868-688. Zajrzyjcie też na stronę i zróbcie darmowy test.
     
     Angielski Dla Dzieci- to nieduża, elbląska szkoła , w której od 12 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia odbywają się po południu, w małych grupach liczących od 4 do 8 dzieci. Maluchy poznają język w atmosferze zabawy, z wykorzystaniem wielu zabawek i atrakcyjnych pomocy naukowych. W czasie zajęć jest czas na samodzielną aktywność, a także na zabawę z całą grupą. Na poszczególnych kursach dzieci poznają wiele piosenek, każde dziecko na każdych zajęciach ma wiele okazji do wypowiadania angielskich słów i zdań. Z młodszymi dziećmi w sali są także rodzice (opiekunowie), aby maluchy czuły się bezpiecznie. Dla rodziców zapisujących swoje dzieci na język angielski organizuję bezpłatną lekcję pokazową, na której mogą ocenić moją metodę oraz zobaczyć, jak ich dzieci bawią się na pierwszych zajęciach. Zapisy pod tel. 502-094-800 lub na e-mail. Więcej informacji można znaleźć na stronie.
     
     B&M Tennis Club- Twoje dziecko następcą Jerzego Janowicza i Agnieszki Radwańskiej? To możliwe! Właśnie trwa nabór do elbląskiej szkoły tenisa B&M Tennis Club, dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Za15 lat Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska będą tenisowymi emerytami. Kto ich zastąpi? To może być Twoje dziecko. Tenis to w ostatnim czasie niezwykle popularna dyscyplina sportu w Polsce. Wbrew pozorom nie jest to sport jedynie dla bogaczy, a trenować może każdy kto ma chęci, pasję i determinację. Najważniejszy bowiem ostatecznie jest talent i osiągane wyniki. W Elblągu najlepsze warunki i atmosferę do treningów gwarantuje B&M Tennis Club, gdzie od wielu lat szkolą się dzieci i młodzież z naszego regionu. Nie trać więc czasu, zapisz swoje dziecko na zajęcia tenisa i obserwuj jak jego talent rozwija się z miesiąca na miesiąc! Szczegóły pod nr 510-520-283, pod mailem, w artykule lub na stronie.
     
     Centrum Edukacyjno- Szkoleniowe „Sowa”-
działające w Elblągu przy ulicy 12-go Lutego w swojej ofercie ma szeroki wachlarz usług edukacyjnych. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach. Proponujemy stałą lub doraźną pomoc w odrabianiu prac domowych; korepetycje z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, niemieckiego i polskiego, a także indywidualne i grupowe kursy z języków obcych. „Sowa” wychodzi naprzeciw potrzebom rozwijania zainteresowań. Można tu w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas na zajęciach artystycznych, a także poznać podstawy gry na gitarze. Informacje dotyczące oferty CES „Sowa” można znaleźć na stronie lub pod numerem telefonu 732-856-341.
     
     Centrum Helen Doron w Elblągu-
zaprasza dzieci od 2 do 9 roku życia na skuteczną i pełna zabawy naukę języka angielskiego. Niewygodne ławki szkolne i nudne lekcje? Dziś kursy angielskiego metodą Helen Doron dla najmłodszych nie mają z nimi nic wspólnego. Ukochany przez dzieci taniec, śpiew, gry ruchowe czy odgrywanie scenek, to metody wykorzystywane przez nas do nauki języka obcego. Zajęcia odbywają się całkowicie w języku angielskim, a poziom zaawansowania języka używanego podczas zabawy dopasowany jest do tempa nauki uczniów. Trwają jeszcze zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe pod nr tel. 735-935-695 lub na stronie.
     
     Edun Korepetycje- oddział Edun w Elblągu to centrum edukacyjne, które powstało z myślą o tym, aby codziennie pomagać i wspierać uczniów na różnym poziomie edukacji. W naszej ofercie znajdują się korepetycje i kursy maturalne z: matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOS-u, języka polskiego, języków obcych, informatyki. Jesteśmy już 4 rok szkolny w Elblągu. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów! Wszystkie korepetycje w jednym miejscu! Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy. Nauka w Edun Korepetycje odbywa się: w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby); indywidualnie; kursy maturalne w grupach (4-6 osób). Dlaczego Edun Korepetycje? Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze! Korepetycje i kursy maturalne prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 14 złotych/lekcja - to nasze atuty. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy – odwiedź nasz oddział Edun już dzisiaj! Oferujemy darmową lekcję próbną! Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na stronie  lub pod nr: 55-621-29-28, 796-212-922.
     
     Empik School- to szkoła z największymi tradycjami, zarówno w mieście, jak i w Polsce. Zapraszamy na kursy, które prowadzi wykwalifikowana kadra. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego i japońskiego. Oprócz tego posiadamy dziennik elektroniczny dla każdego typu kursu. Od lat z sukcesem przygotowjemy do egzaminów: 6-klasisty, gimnazajalnych, maturalnych i certyfikatów międzynarodowych. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC i LCCI. Tak szeroka oferta w konkurencyjnych cenach, już od 8 zł/godzina. Zapraszamy. Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, tel. 55-232-70-49. Zajrzyjcie też na stronę.
     
     FanRobot- Nauka i Zabawa- prowadzimy warsztaty robotyki oraz niesamowite eksperymenty dla młodych naukowców. Robotyka - podczas zajęć wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat techniki. Poznajemy różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego języka programowania nasze roboty ożywają. Program warsztatów został przygotowany dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci młodsze (6-9lat) pracują na zestawach Lego WeDo, natomiast dzieci starsze (9-12lat) na najnowszych zestawach Lego Mindstorms EV3. Eksperymenty z FanRobot to wspaniałe zajęcia dla młodych naukowców (9-12 lat). Każda godzina zajęć to wkroczenie do świata nauki i niesamowitych doświadczeń. Bez klasówek i sprawdzianów krok po kroku będziemy poznawać świat chemii, fizyki oraz biologii. Każde zajęcia to szereg doświadczeń, które dziecko wykona samodzielnie oraz z pomocą instruktora wyciągnie właściwe wnioski z obserwacji. W przystępny sposób pozna odpowiedź na pytanie "Jak to się stało?". Trwają zapisy na nowy rok szkolny 2015/2016. Więcej informacji pod nr 517-03-02-02 oraz na stronie.
     
     INVENI/RYT Pracownia Plastyczna- we wtorek 1 września 2015 r. po wakacyjnej przerwie zostały wznowione warsztaty plastyczne w pracowni INVENI/RYT. Pracownia plastyczna jest miejscem, które czeka na swoich stałych uczestników zajęć - dzieci, młodzież i dorosłych, ale także otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w sztukach plastycznych. W programie warsztatów między innym rysunek, malarstwo, recycling-art, grafika warsztatowa (linoryt, drzeworyt, akwaforta, monotypia, gipsoryt), małe formy rzeźbiarskie (glina, gips, papier, drewno), nauka wykonywania naczyń na kole garncarskim, oraz ulubiony przez uczestników poprzednich warsztatów, wyjątkowy blok zabaw arte-terapeutycznych. Zapraszam do pracowni na ul. Studziennej 26 B – Stare Miasto, zapisy pod tel. 606-48-18-28, więcej informacji na stronie.
     
     Maluchy Pływają–
zapraszają na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, jak również na sportowe zajęcia animacyjne! Szkoła pływania Maluchy Pływają prowadzi zajęcia pływania dla: niemowląt od 3 miesiąca życia, dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, a także kurs przygotowawczy do egzaminów na ratownika WOPR! Nowość! Sportowe zajęcia animacyjne dla dzieci! Sport, dobra zabawa, radość, ruch, odskocznia od rutyny dnia codziennego. Poprzez zabawę dzieci poznają różne dyscypliny sportu: piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, jak również wiele gier i zabaw animacyjnych. Zajęcia prowadzone są na sali gimnastycznej. Więcej informacji na stronie, na profilu i pod nr tel.500-131-668 lub 512-188-804.
     
     MOS Truso Elbląg– zaprasza chłopców w wieku 8-13 lat na siatkarskie treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry. Nasi zawodnicy są objęci darmowym szkoleniem Kadry Wojewódzkiej, a najlepsi jeżdżą na Turnieje Nadziei Olimpijskich. Organizujemy liczne turnieje i obozy sportowe, które wprowadzą dzieci w świat sportu. U nas znajdziecie profesjonalizm oraz ciekawe treningi. A wszystko to, za najniższą składkę w mieście. Więcej informacji uzyskacie pod nr: 793-397-221. Zapraszamy.
     
     Nauka Języków Obcych REGENT- zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzimy metodą dualną - Regent Dual Method. Jest to jedyna taka metoda stosowana na rynku elbląskim. Polega na tym, iż kursy języka angielskiego zorganizowane są systemem dualnym, czyli dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne przemiennie przez polskich lektorów i cudzoziemców – „native speakers”. Lektorzy polscy i cudzoziemcy prowadzą kurs na podstawie jednego podręcznika. Lektor polski prowadzi kurs z naciskiem na część gramatyczną i słownictwo, natomiast obcokrajowiec prowadzi część konwersacyjną. Poziom nauczania sprawdzamy poprzez końcowe egzaminy zewnętrzne przeprowadzane przez ESOL University of Cambridge, potwierdzone certyfikatem z Anglii. Zapraszamy do zapisu w promocyjnych cenach - we wrześniu łączymy rabaty w Wielkiej Kumulacji. Kursy roczne od 750 zł. Zapraszamy na lekcje pokazowe od 21 września. Więcej informacji na stronie lub profilu- polub, udostępnij i zyskaj 50 zł !
     
     Salsa Elbląg-
szkoła tańca dla młodzieży i dorosłych Projekt Salsa Elbląg, promująca gorącą salsę, bachatę z Dominikany i kizombę rodem z Angoli. Regularne zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek. Prowadzone są w parach, jednak zapisać można się samemu. Zapraszamy na pokazowy, bezpłatny Dzień Otwarty: 3 października, podczas którego będzie można poznać charakter każdego z w/w tańców. Jeżeli któryś z nich przypadnie do gustu, tydzień później 10-11 października zapraszamy na Crash Course, czyli przyspieszony kurs tańca od podstaw. Szczegóły : 660-753-635. Zapraszamy!
     
     Score- Szkoła tenisa & squash ogłasza nabór do grup: tenis, przedszkole tenisowe (5-7 roku życia), szkółka tenisowa (grupy w zależności od wieku i zaawansowania), grupy młodzieżowe, grupy dla dorosłych, grupy zawodnicze. W squash grupy wiekowe rozpoczynają się od: przedszkole squashowe (5-7), akademia squashowa, grupa młodzieżowa, lejdis squash i dla dorosłych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu każda gra, będzie jednocześnie fantastyczną zabawą i treningiem. Znajdź sposób na nudę i wybiegaj się z rakietą w dłoni. Szczegóły pod nr: squash 695-447-385, tenis 603-670-915 lub na stronie. Pierwsza lekcja za darmo!
     
     Squashlive- ogłasza nabór do grup dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych. Grupy będą dzielone wiekowo jak i pod względem umiejętności. Zajęcia będą odbywały się w komfortowych warunkach (nowy obiekt, nowe korty, szatnie itd.) pod nadzorem instruktorów Polskiej Federacji Squasha. Squash to dyscyplina sportu ,która notuje ostatnio bardzo dynamiczny rozwój w Polsce, podczas gry w squasha można spalić ok.1000 kcal w ciągu jednej godziny. Jest to taki rodzaj ruchu ,który rozwija ogólną sprawność, zwinność i wytrzymałość. Nasz obiekt mieści się zaraz za wiaduktem po lewej stronie ulicy (naprzeciwko salonu Toyota). Więcej informacji pod nr tel. 730-950-035 lub na naszej stronie.
     
     Studio Tańca Hipnotic-
Rozwija nie tylko ciało, ale i umysł. To również świetna forma rekreacji i sposób na to, by odpocząć od codzienności i obowiązków. Taniec to jedna z najstarszych form wyrażania emocji, warto uczyć się go od najlepszych. Studio Tańca Hipnotic tworzą ludzie, którzy doskonale czują klimat i ducha naszych czasów. Najmłodsi, w wieku od 2,5 do 5 lat, mogą zapisać się na rytmikę albo kids dance. To taniec nowoczesny, który korzysta z takich form jak wideoklip. Dzieci, poprzez zabawę, rozwijają koordynację ciała i uczą się, jak pracować w grupie. Ci starsi, w wieku od 6 do 12 lat, mogą skorzystać z zajęć disco dance, dancehall, house czy hip hop. W ofercie jest również taniec współczesny, modern jazz, jazz, a także formy tańca towarzyskiego. Nie bez znaczenia jest fakt, że Studio Tańca Hipnotic stawia na elastyczne godziny zajęć i dostosowuje je do potrzeb rodziców. Wszystkie informacje, nowości i fakty dotyczące Studio Tańca Hipnotic znajdziecie na profilu, na stronie lub pod nr 510 179 863.
     
     Szkoła Tańca BROADWAY-
posiada grono wybitnych pedagogów i trenerów. Jest to szkoła z tradycjami zajmująca się pozaszkolną edukacją artystyczną dzieci i młodzieży w kierunku tańca klasycznego i neoklasycznego, tańca współczesnego, gimnastyki artystycznej oraz hip hopu. Szkoła realizuje także zajęcia dla dorosłych w różnych formach: taniec towarzyski, latino solo, fitness, stretching, zumba. Podczas ferii zimowych oraz wakacji w Szkole Tańca BROADWAY organizowane są półkolonie dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach oraz kolonie - warsztaty dla tancerzy. Jest to także fantastyczne miejsce na organizację urodzin dla dzieci. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć znajdują się na stronie www.taniec.elblag.pl oraz na FB. Informacji można zasięgnąć także telefonicznie: 55-236-92-82, 606-716-626 lub mailowo.
     
     Top English School- jest największym ogólnopolskim centrum nauki języków metodą direct method – metodą bezpośredniej nauki języka obcego. W Top English School robimy coś więcej niż większość szkół uczących metodą bezpośrednią, ponieważ praca nad utrwalaniem materiału ma zawsze formę usystematyzowanych mini-konwersacji między lektorem a studentem. Nasi studenci najbardziej cenią sobie to, że ucząc się intensywnie nie odczuwają „ciężaru” ilości nowych słów, struktur, a dynamika i przebieg zajęć zależy zarówno od lektora jak i samych studentów. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego metodą bezpośrednią zjednało nam przychylność wielu osób indywidualnych, największych firm oraz korporacji na rynku elbląskim. Zapraszamy do naszej szkoły na bezpłatne testy kwalifikacyjne i zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnych, aby samemu móc ocenić jakość świadczonych przez nas usług. Nowość! W roku szkolnym 2015/16 także język niemiecki oraz rosyjski metodą bezpośrednią! Rabaty nawet do 20%. Sprawdź naszą specjalną urodzinową ofertę lub zadzwoń pod 662 336 868.
     
     YAMAHA Szkoła Muzyczna w Elblągu- od ponad 15 lat nieprzerwanie oferuje najnowsze trendy i wysoki standard nauczania muzyki. Radość z muzykowania jest sprawdzona przez najmłodszych uczestników naszych zajęć. Również starsi uczniowie, młodzież, dorośli i seniorzy potwierdzają tę opinię swoją obecnością na naszych kursach. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych już od 2 roku życia w Programie Szkraby i Muzyka, a prawdziwą grę na instrumentach klawiszowych wprowadza Program Dźwiękoludki już od 4 roku życia dziecka. Młodzież i dorosłych zapraszamy na zajęcia Popular Music School- Perkusja, Gitar Klasyczna, Gitara Elektryczna, Gitary Basowa, Fortepian, Keyboard, Akordeon, Trąbka, Saksofon, Skrzypce i Wokal. Szkoła od tego roku prowadzi również zajęcia w zespołach muzycznych: YAMAHA BAND- zespół estradowy, Zespół Wokalny, Trio Gitarowe, Zespół Akordeonowy. Zapraszamy na naszą stronę lub profil. Zapisy: tel.608-271-538, mailowo lub w siedzibie szkoły przy ul. Płk Dąbka 79.
     

     Spis będzie aktualizowany na bieżąco. Zachęcamy właścicieli firm organizujących zajęcia, które nie pojawiły się w zestawieniu, do przedstawienia nam swojej oferty. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem milosz@portel.pl
     
     ----reklama----
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych