Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ściąga portElu. Naucz się języka

Elbląg, Ściąga portElu. Naucz się języka

Każdy zgodzi się chyba z tezą, że nauka języków jest podstawowym elementem wykształcenia. Teraz, gdy świat stoi dla ludzi otworem i coraz więcej granic zostaje zniesionych, znajomość języków okazuje się nadto przydatna. Postanowiliśmy zrobić dla was kolejną Ściągę. Tym razem znajdziecie w niej spis najlepszych w Elblągu miejsc do nauki języków obcych.

„Mówi się, że kto zna języki obce, widzi wyraźniej świat. Każdy język wyraża inny punkt widzenia” – napisał w swojej książce Alessandro D`Avenia. My zgadzamy się z tą tezą i serwujemy Wam nasze zestawienie.
     
     Angielski Dla Dzieci- to nieduża, elbląska szkoła, w której od wielu lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia odbywają się po południu, w małych grupach liczących od 4 do 8 dzieci. Maluchy poznają język w atmosferze zabawy, z wykorzystaniem wielu zabawek i atrakcyjnych pomocy naukowych. W czasie zajęć jest czas na samodzielną aktywność, a także na zabawę z całą grupą. Na poszczególnych kursach dzieci poznają wiele piosenek, każde dziecko na każdych zajęciach ma wiele okazji do wypowiadania angielskich słów i zdań. Z młodszymi dziećmi w sali są także rodzice (opiekunowie), aby maluchy czuły się bezpiecznie. Dla rodziców zapisujących swoje dzieci na język angielski organizuję bezpłatną lekcję pokazową, na której mogą ocenić moją metodę oraz zobaczyć, jak ich dzieci bawią się na pierwszych zajęciach. Zapisy pod tel. 502 094 800 lub na e-mail. Więcej informacji można znaleźć na stronie.
     
     Centrum Helen Doron Elbląg- Kiedy myślimy o nauce języków obcych w kontekście kilkuletnich czy nawet mniejszych dzieci, zastanawiamy się, jak takie maluchy mogą przyswajać nowy język. Przecież nawet nie znają dobrze języka polskiego! Zapominamy, że im młodsze dziecko, tym łatwiej i szybciej się uczy! Wszyscy wiemy, że najbardziej naturalną czynnością dzieci jest zabawa, przez którą poznają świat i nabierają nowych umiejętności. Ukochane przez dzieci taniec, śpiew, gry ruchowe czy odgrywanie scenek wykorzystywane są przez nas do nauki języka obcego. Zajęcia odbywają się całkowicie w języku angielskim, a poziom zaawansowania języka używanego podczas zabaw dopasowany jest do tempa nauki uczniów. Dzieci kojarzą słowa z obrazem czy dźwiękiem i przyswajają język obcy podobnie do sposobu, w jaki poznają ojczysty. Pozostają skupione, bo nie uczą się suchych zasad gramatycznych, w zamian osłuchują się z językiem i z czasem coraz lepiej intonują i akcentują angielskie słowa. Nauka trwa również poza szkołą. Maluchy korzystają z dodatkowych pomocy w postaci materiałów multimedialnych. Zapraszamy dzieci od 2 do 10 roku życia na bezpłatne lekcje pokazowe! Zapisy pod nr tel. 735 935 695 lub na stronie.
     
     Edun Korepetycje- oddział Edun w Elblągu to centrum edukacyjne, które powstało z myślą o tym, aby codziennie pomagać i wspierać uczniów na różnym poziomie edukacji. W naszej ofercie znajdują się korepetycje i kursy maturalne z: matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOS-u, języka polskiego, języków obcych, informatyki. Jesteśmy już 5 rok szkolny w Elblągu. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów! Wszystkie korepetycje w jednym miejscu! Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy. Nauka w Edun Korepetycje odbywa się: w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby); indywidualnie; kursy maturalne i gimnazjalne w grupach (4-6 osób). Dlaczego Edun Korepetycje? Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze! Korepetycje i kursy: maturalne i gimnazjalne prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 14 złotych/lekcja - to nasze atuty. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy - odwiedź nasz oddział Edun już dzisiaj! Oferujemy darmową lekcję próbną, a jeśli zapiszesz się na kurs maturalny w sierpniu zyskasz nawet 350 zł! Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na stronie lub pod nr: 55 621 29 28, 796 212 922.
     
     KULDOMEK Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne- zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na zajęcia popołudniowe. W naszym obiekcie znajdują się 3 sale, jedna z nich to sala interaktywna, w której umiejscowiona jest podłoga multimedialna wykorzystywana do kreatywnych zajęć rozrywkowych i dydaktycznych oraz do elementów nauki języka angielskiego. W naszej sali interaktywnej znajduje się również monitor interaktywny, który ma bardzo szerokie zastosowanie dydaktyczne i rozrywkowe. Druga sala to bogato wyposażona sala zabaw, trzecią stanowi natomiast sala dydaktyczno-urodzinowa. W tym pomieszczeniu, dzieci pod okiem doświadczonych nauczycieli odrabiają lekcje. Z nami dziecko spędzi czas w kreatywny sposób, rozwijając zdolności artystyczne, plastyczne, teatralne. Zapraszamy do zapisów w trakcie roku szkolnego 2017/18. Więcej informacji pod nr: 534 4436 68, 55 611 01 20 oraz na stronie.
     
     Leonardo School- zaprasza dzieci w wieku 2-13 lat. To szkoła, gdzie dziecko przeżywa wspaniałą przygodę. Uczy się nie tylko języka angielskiego, ale także tego, jak skutecznie, szybko i z radością zdobywać wiedzę. Zapisując tu swoje dziecko dajesz mu szansę, aby uczestniczyło w zajęciach opartych na wyjątkowych metodach. Zapraszamy więc dzieci na zajęcia w dwóch modułach: Leo English– wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci od 2 do 12 lat. To zajęcia, na których mówi się tylko po angielsku. Żadna lekcja się nie powtórzy. Pracujemy twórczo, interesująco i efektywnie. wykorzystując szeroki wachlarz nowoczesnych pomocy dydaktycznych (ponad 700 na 7 poziomach nauczania). Leo Maniak– nietuzinkowy program skierowany do dzieci 8-13 lat. Ma on na celu rozbudzić i rozwinąć zainteresowania i talenty drzemiące w umyśle dziecka. Przy wykorzystaniu skutecznych metod efektywnej nauki, dziecko przyswoi ortografię (ok. 500 słów), zacznie płynniej czytać, korzystać ze sprawdzonych technik pamięciowych do łatwego zdobywania wiedzy z podstawy programowej szkoły podstawowej. Aby się o tym przekonać, przyjdź na bezpłatne lekcje pokazowe w każdą sobotę września między 10-tą a 13-tą – Elbląg, ul. Hetmańska 15 I-J. Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń 733 500 443, napisz na elblag@leonardoschool.pl i odwiedź nasz profil.
     
     Szkoła Języków Obcych „EMPIK SCHOOL”- największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 29 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez Internet uczymy rocznie ponad 50 000 osób. W naszej ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich jak i orientalnych. U nas możesz zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku. W naszej szkole pracuje metodyk – wykwalifikowany nauczyciel, który odpowiada za wysoki poziom i standard nauczania. Ponadto jako jedyni w Elblągu oferujemy kursy Disney English dla dzieci w wieku 4-7 lat. W magicznym świecie Disneya maluchy świetnie się czują i łączą zabawę z nauką. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki której mali słuchacze są bardzo zmotywowani do nauki i zaangażowani w zdobywaniu wiedzy. Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy (do 8 osób) umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia. Wspieramy także rodziców, materiały kursowe zawierają instrukcje w języku angielskim i polskim, dzięki czemu rodzic może pomóc dziecku w nauce. Zapewniamy także stały kontakt rodzica z lektorem oraz regularne raporty o postępach uczniów. Zapraszamy na nasza stronę internetową, profil oraz do siedziby szkoły przy ulicy Armii Krajowej 7-8 , nr tel. 55 232 70 49 / 695 213 687.
     
     
     Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem swojej oferty w artykule Ściąga portElu prosimy o kontakt pod adresem milosz@portel.pl
----artykuł promocyjny----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Pieczątki Firmowe
Pieczątki Trodat
Płyn do mycia i dezynfekcji