UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Kolej Nadzalewowa to zamknięty temat wyciągany na potrzeby wyborów aby zaszczuć grupę tępych wyborców. Nie ma szans aby wygenerować na tym jakikolwiek zysk, więc nigdy nie zostanie zrewitalizowana. Lepiej dogadać się z PKL i zalać to asfaltem i zrobić trasę rowerową. W sezonie powstały by na trasie bariki i inne atrakcje - coś by się działo. A tak, ani drogi rowerowej w stronę Suchacza, ani kolei, tylko pusty bełgot.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 8
  Gawel(2019-03-27)
 • RobertKoliński @Gawel - Słodka Różo Luksemburg, cóż za ignoranckie gadanie, to aż skręca - cytuję: "(. .. ) Latem dużą część pasażerów stanowili turyści wypoczywający nad Zalewem Wiślanym. W sezonie letnim wielu elblążan udawało się nadzalewówką do kąpielisk w Suchaczu i Tolkmicku. Jednak w latach 90.znacznie zmalała liczba pasażerów Kolei Nadzalewowej, co miało duży wpływ na rosnące problemy z utrzymaniem rentowności linii. Było też celowe działanie "czynników wyższych" bowiem z rozkładu jazdy zdjęto charakteryzujące się największą frekwencją kursy pociągów. Na początku 2006 roku trasę przemierzała tylko jedna para pociągów dziennie. W dniu 1 kwietnia 2006 roku ostatecznie zawieszono kursy pociągów Elbląg - Tolkmicko - Braniewo. Zamknięto stacje kolejowe i zaprzestano konserwacji peronów i torów. (. .. )"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 1
  RobertKoliński(2019-03-27)
Reklama