Środa 22-08-2018, imieniny Marii, Cezarego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziennik Elbląski: Kandydaci do sejmiku

“Wczoraj nazwiska kandydatów na radnych do sejmiku wojewódzkiego z naszego okręgu były w stanie podać jedynie Sojusz Lewicy Demokratycznej, Unia Pracy i Unia Wolności” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

“Natomiast przedstawiciele elbląskiej Centroprawicy, Ligi Rodzin Polskich i Samoobrony, twierdzili, że listy nie są kompletne, a na podawanie nazwisk jest jeszcze zbyt wcześnie.
     Na liście kandydatów SLD z Elbląga pojawiły się trzy nazwiska. Znajdują się na niej: Henryk Horbaczewski, Bogusława Nowaczyk oraz Wojciech Rudnicki. Kandydaci SLD na radnych sejmiku z terenu powiatu elbląskiego to: Sławomir Jezierski, Ryszard Monkiewicz oraz Aleksander Dziedzic. Z Unii Pracy na liście kandydatów na radnych sejmiku wojewódzkiego znajdą się dwie, pochodzące z Elbląga, osoby: Jadwiga Król oraz Jarosław Tyszka.
     - W okręgu elbląskim, który obejmuje powiaty: ziemski elbląski, grodzki elbląski, braniewski, bartoszycki i lidzbarski, będzie 7 mandatów – mówi Wojciech Rudnicki z miejskiego SLD. - Na liście znajduje się więc 14 nazwisk z całego okręgu.
     Natomiast elbląska Unia Wolności nie zdecydowała się na wystawienie kandydata z Elbląga.
     - Naszym jedynym kandydatem do sejmiku jest Miron Sycz, pochodzący jednak z Górowa Iławeckiego – wyjaśnia Wiesław Drożdżyński z elbląskiej UW”.

przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Bogusława Nowaczyk i Sławomir Jezierski ... piękny duet ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  major(2002-09-14)
 • No cóż, POPIS i cała centroprawica nie ujawnia swoich kandydatów do RM, ani też do sejmiku wojewódzkiego. Taktyka to, czy może bojaźń przed pręgierzem opinii publicznej? Szkoda. Jeżeli wierzyć, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi, to winni to zrobić jeszcze wcześniej niż uczynił to SLD. Wiem nieoficjalnie, że centroprawica już ustaliła parytety do sejmiku, i co szczególne, że Elbląg i w tej formacji zostanie wykolegowany. Olsztyn zaklepał sobie 2 pierwsze miejsca i ustalił kandydatom z powiatów lokaty na swojej liście, z tym, że grodzki elbląski ma tu niewielkie szanse. Dlaczego? Ponieważ program wyborczy elbląskiej centroprawicy „Czas na Elbląg” zawiera taki..., niezbyt przyjazny dla Olsztyna, punkt programowy. Otóż w głównym temacie - „Centrum dla regionu”, znajduje się podtemat – Elbląg z Pomorzem. Ot, i wszystko. Wydaje się być ciekawym, czy program wyborczy SLD zawiera cokolwiek nt. przyłączenia Elbląga do woj. pomorskiego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  oset(2002-09-15)
 • Smutne to Panie Oset - aczkolwiek prawdziwe. Na hasełkach i wymachiwaniu szabelką niedługo się pojedzie. Rzeczywistość dokładnie zweryfikuje wszystkie działania pozorne i byle, jakie. Trza nam kunkretów i inicjatyw - i to chybko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2002-09-16)
 • Panie Major, co Pan miał na myśli ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kobra(2002-09-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Szkolna Wyprawka
Pieczątki Firmowe
Plecaki i tornistry