UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam bardzo jestem za pomoca dla ludzi. .. ale po 1 dlaczego elblazanie maja przelewac pieniadze komus bo ktos stracil matke w elblagu i okolicach codziennie ktos traci bliskich w wypadkach i czy kazdemu robicie osobny artykuł i zbieracie dla nich pieniadze ?? Po 2 osoby mieszkajace w angli tyle lat i z tak ambitnym mezem na bank maja kasy po 3 jest odszkodowanie które zapewnie dostana. .. dlatego moje pytanie brzmi z jakiej pakiii ? Gdyby ktos z mojej rodziny jechala tramwajem badz potracil go samochód i by zginął tfu tfu to droga redakcjo rozumiem ze tez by zrobila mi artykuł i zbierala dla mnie hajs. ?!?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    joe-populis(2016-11-14)
  • @joe-populis - Gdzie ktoś pisze aby wpłacać pieniądze jest informacja o zbiórce pieniędzy!!!Czytaj ze zrozumieniem!!!!
  • @joe-populis - Nikt cię do przelewu nie zmusza, jej znajomi to robią, ich sprawa, ich uczucia, ich pieniądze. To co się stanie z tobą i twoją rodziną w przypadku śmierci kogoś bliskiego z twojej rodziny to sprawa twojej rodziny, twoich przyjaciół. Nie mnie to oceniać. Ogarniasz ? Kondolencje i wyrazy współczucia dla osieroconych dzieci, żadne pieniądze nie zastąpią matki :-(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    sz@rak(2016-11-14)
  • @sz@rak - Są fora zamknięte i tam można zbierać kasę dyskretnie. A jeśli ogłaszacie się wszędzie w necie i na portalach to liczcie się z tym że będziecie oceniani i to niejednokrotnie negatywnie. Wstydu nie macie. Pod kościoły z kapeluszami.
  • @hghmd - Co do wstydu to nie widzę powodu dla którego miałbym się wstydzić. Za to mnóstwo burackich komentarzy komentujących decyzję przyjaciół o zbiórce dla rodziny z pewnością chwały nie przynosi. Sęk w tym, że oni nie maja o tym pojęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    sz@rak(2016-11-14)
Reklama