Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Ożywić zalew

„Tolkmicko liczy na turystyczne ożywienie. Jednak nie da się tego osiągnąć bez inwestycji, a na te pieniędzy brakuje” - donosi Głos Elbląga.

„Woda w zalewie oczyściła się na tyle, że kąpielisko w Kadynach dopuszczona jest do użytku, a woda w Tolkmicku również spełnia wymagane normy. O ile plaża w Kadynach cieszy się coraz większym powodzeniem, zwłaszcza wśród przybyszów z najbliższej okolicy, o tyle w Tolkmicku warunków do plażowania nie ma. Niezbędna byłaby wymiana piasku, co leży w gestii Urzędu Morskiego. Urząd ten podjął pewne działania, ale nie doprowadził ich do końca. Plany, które miały ziścić się w tym roku, zostały z przyczyn finansowych przesunięte na rok przyszły”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • ...a moim zdaniem, jak Tolkmicko będzie czekać aż Urząd Morski coś zrobi, to sobie długo poczeka...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Alf(2004-08-03)
 • na szczęście plaża się ciszy ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Penders(2004-08-03)
 • A w przyszłym roku z przyczyn finansowych, planowana inwestycja ponownie zostanie przesunięta na rok następny, ale i w następnym roku zostaną poczynione pewne kroki, aby... itd. itd. A nuż stare Niemce sami przywiozą z Reichu barkę piasku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Panzerzug(2004-08-03)
 • Trochę czasu spędzam na codzień w Tolkmicku.Niestety widzę tam brak prawdziwego menadżera na stanowiskach urzędniczych.Siedzi tam klika "urzędasów",którzy biorąc comiesięczną pensje kompletnie nie interesują się rozwojem tego urokliwego miasteczka.Przecież wykorzystanie portu rybackiego w okresie letnim pod kątem turystycznym,aż proszą się o konkretne decyzje.Zorganizowanie przeprawy promowej do Krynicy Morskiej to priorytet dla tego miasteczka.Reasumując myślę,iż czas najwyższy zakasać rękawy i zabrac do pracy,lub przekazać władzę innym bardziej kreatywnym ludziom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  bez perspektyw(2004-08-03)
 • święte słowa - to miasto z ogromnym potencjałem w sferze turystyki - kompletnie niewykorzystanym. odbija się to na kondycji mieszkańców i wizerunku miasta jako zapyziałej dziury. czy jest to sytuacja bez wyjścia? tu trzeba radykalnych zmain - czlowieka z wizją i ludzi zdeterminowanych.tym bardziej,ze sa też srodki unijne. żal serce ściska ,ze mozna tak marnować możliwości przez ciągły lęk przed zmianami i skostaniałość.czy tym miastem ktoś zarządza ??? czy ma strategię ??? i jaką ?? czy naprawdę nie można dokonać tu zmian ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zadziwiony(2004-08-04)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej