Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Głos Elbląga: Prawica razem

“Porozumienie Środowisk Centroprawicowych w Elblągu podpisało umowę koalicyjną z Komitetem Wyborczym Centroprawicy, założonym przez Platformę Obywatelską oraz Prawo i Sprawiedliwość” - napisał Głos Elbląga.

“Porozumienie Środowisk Centroprawicowych tworzą: Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, Chadecja III Rzeczpospolitej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Klub “Wspólnota Elbląska”, Towarzystwo Przyjaciół KUL, Solidarni w Wyborach, Forum Rodzinne oraz liderzy Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej.
     Zgodnie z umową, wszystkie te ugrupowania utworzyły zespół, który będzie monitorował przebieg kampani wyborczej do samorządu, zaś w trakcie kadencji samorządowej będzie kontrolować realizację programu wyborczego przez radnych Komitetu Wyborczego Centroprawicy”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • no i bardzo dobrze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2002-06-21)
 • NO PEWNIE - KILKA WYLENIAŁYCH FOTELI RAAAZEM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  GALL ANONIM(2002-06-21)
 • Redaktor AJ w dniu 21-01-2002 m. in. napisał, cyt. Najważniejsze to postawić na budowanie tożsamości elblążan z miastem, w którym mieszkają - uważa Jerzy Wilk, szef klubu AWS w Radzie Miejskiej i przewodniczący Rady Programowej Porozumienia Środowisk Centroprawicowych Ziemi Elbląskiej. „Deklarację podpisały: Liga Polskich Rodzin, Ruch Społeczny AWS, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Stronnictwo Konserwatywno - Ludowe i miejskie koło nr 1 Unii Wolności. W dokumencie zapisano, że partie tworzące Porozumienie Środowisk Centroprawicowych Ziemi Elbląskiej przygotują wspólny program wyborczy i w wyborach wystawią jedną listę kandydatów. Przewodniczący rady powiatowej AWS Jerzy Wilk wierzy, że Porozumienie Środowisk Centroprawicowych Ziemi Elbląskiej ma szansę na sukces w wyborach samorządowych.”, i jeszcze ... „ Przewodniczący Porozumienia Jacek Pączkowski (PPChD) zapewnia, że program będzie gotowy za miesiąc. Dodajmy to i podsumujmy! Co, jak dotychczas, wynika z tych ruchów organizacji społecznych i politycznych w Elblągu, co niesie i oferuje, te nowe porozumienie środowisk prawicowych? Czyj program będzie realizowany po... jego wyborczym sukcesie? Dla mnie jest rzeczą smutna, że PO oraz PiS nie potrafią świecić własnym „blaskiem”, i musza szukać zastępczej „poświaty” dla siebie. To bardzo ciekawe zjawisko! Na szczytach sceny politycznej następuje wyrwanie z AWS tych frakcji, które maja ponoć wnieść „świeżość myślenia” do sposobu zarządzania państwem. Konsoliduje się to wszystko wokół p. Olechowskiego pod nazwą PO. Ruch ten stworzył jakąś... nadzieje na inność, po wielkiej przegranej AWS w wyborach do sejmu. Miało być trochę inaczej, po nowemu! Natąpiło porozumienie z PiS,- a niech tam, ci też zaczynają myśleć o państwie inaczej. Wystarczyło tylko hasło – wybory.... i karuzeli partyjnych porozumień wykonała obrót. Centralne władze porozumienia PO i PiS pozorują własną suwerenność, a na poziomie powiatów, miast powiatowych i gmin, następuje reaktywowanie byłego, wielkiego AWS? Ba, te nowe elbląskie porozumienie zatacza nieco szersze kręgi! W Elblągu,- to chyba będzie wydanie... Super AWS? Panowie z PO i PiS? Czyż nie wygodniejszym jest chodzenie we własnych butach?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  oset(2002-06-23)
 • Zastanawiam się dlaczego jeszcze w Porozumieniu brakuje "Klubu Miłośników Kubusia Puchatka", "Stowarzyszenia Samotnych Wdów i Rozwodników" lub Towarzystwa Wzajemnego Wspierania Się" - przecież to równie znane organizacje jak wymienione powyżej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2002-06-23)
 • POPIS ma swój "szyld" i program. To, że chce wykorzystać ( aby zwiększyć swoje szanse w walce z lewicą , rządzącą w E-gu od 8 lat) potencjał części środowisk katolickich oraz niektóre z osób o poglądach konserwatywnych i prawicowych, a nie należących do żadnej z partii - to chyba dobrze dla Elbląga, a żle dla lewicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zatroskany(2002-06-24)
 • Szanowny „zatroskany”. Dalsze rządy lewicy, która notabene jest bliżej kropidła niż prawica nie wróży dobrze Elblągowi bo grozi to tylko kontynuacją układów układzików i urzędowej pysze, która jest wręcz wzorcowa. Rządy zjednoczonej prawicy podporządkowanej w takim samym stopniu sile przewodniej w koloratkach tez nie wniosła i nie wniesie niczego nowego poza przywołaniem na stanowiska zakompleksialych działaczy pseudo związkowych i tych którzy swoje poglądy uznali za powszechne i konieczne do narzucenia innym za wszelką cenę. Pozostaje poszukanie trzeciej drogi czyli wybranie ludzi nie związanych z lewica czy prawicą, lecz związanych z Elblągiem. Zatroskanych o jego przyszłość i potrafiących realizować takie pomysły, które za obecnej władzy wydawały się nie do pomyślenia. Zdaje się że to co piszę też jest nie do zrealizowania. Może za jakieś 10 czy 15 lat. Też jestem zatroskany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  de-bil(2002-06-25)
 • Mamy podobne poglądy de-be (nie chcę cię obrażać), też się buntuję przeciwko obecnym koteriom. Dopóki nie będzie okręgów jednomandatowych, to wszystko będzie zależało od tych pożal się boże partyjek. A one nie pozbędą się możliwości decydowania o listach wyborczych i o tym , kto na nich się znajdzie. To jest rząd dusz i ich satysfakcja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zatroskany(2002-06-26)
 • proponuje załozyc klub ochrony kojota animowanego(koka)ten miał zawsze przegrane przez strusia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2002-07-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia inna niż inne