UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepiej wprowadzić jeszcze karę chłosty i rozstrzelanie o ludzka głupoto dalej ratujecie budżet ? to terror i nie służy bezpieczeństwu na drodze takie mandaty będą sprzyjać rozwojowi przestępczości bo to mandaty nie na nasze głodowe pensje radni bezradni tępe głowy uchwalajac mandaty patrzą chyba na swoje diety poselskie to chory kraj i złodzejski co do opasek odblaskowych tak popieram codziennie jeżdzę w kierunku Krasnego Lasu ludzie ida nieoświetleni poboczem jak krowy dzień w dzień to do Policji może tym się zainteresujecie a nie hasło ze w polsce kierowca to wróg i przestępca i nalezy go karać albo codzienne naloty i dmuchanie w alkomat to ubliżanie naszej osobie nie wszyscy są pijakami nie wiem czy to zgodne z prawem jechałem przez Niemcy i przez 1000km nie widziałem policjanta
  • Ty na poważnie uważasz, że mandatami za wykroczenia drogowe można uratować budżet Polski? Wiesz, jaki Polska ma budżet? Niech ja zgadnę: masz pałę z WOSu?
Reklama