UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak jasne, zobacz jaką ma szerokość ta ścieżka :D, dla tych co inwestują na Mierzei nawet wycięcie lasu pod hotel czy pensjonat, nie niesie zagrożeń, tylko przekop dla nich niesie wg ich rozumowania. Przecież takie tłumy turystów to zagrożenie, bo każdy niedopałek papierosa zanieczyszcza 1 metr sześcienny wody :D, a śmieci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Gienek (2019-03-11)
  • A tak poważnie to tylko porównuję, że robi się sporo inwestycji i buduje różną infrastrukturę i ta wg ekologów nie stanowi zagrożenia, a przekop już tak, wg mnie blokowanie tej inwestycji to sprawa czysto polityczna, na pewno też Rosja ma w tym udział.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    Gienek (2019-03-11)
  • Przez mierzeję biegnie lesna droga, od zawsze. Ścieżka ma taką szerokosc jak stara droga. Kto jeździ od lat i bywa w lesie ten wie. Martwi mnie co będzie z plażami po powstaniu przekopu.
  • Przez mierzeję biegnie lesna droga, od zawsze. Ścieżka ma taką szerokosc jak stara droga. Kto jeździ od lat i bywa w lesie ten wie. Martwi mnie co będzie z plażami po powstaniu przekopu.
Reklama