UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypominam, że Elbląg stanął w awangardzie "dobrej zmiany" odwołując z urzędu prezydenta miasta lidera PO w tymże mieście i wybierając członka PIS na to stanowisko - więc niech teraz Elbląg nie jęczy (oczywiście wiem, że to robi Portel a nie miasto). To naturalne, że formacja władzy wymienia obsadę najbardziej "dojnych" posad. Spełniają się słowa modlitwy innego działacza PIS "ojczyznę dojną racz nam wrócić. .. " - no i to się zwyczajnie dzieje, jak zawsze zresztą. Może poprzednie ekipy nie ruszyły pana Olechnowicza, bo nie był przypadkowym matołem na stołku, ale człowiek był tam 14 lat, w zasadzie osiągnął wiek emerytalny - więc może nie ma co rwać szat, szkoda tylko, że PIS nie ma za dużo wartościowych ludzi na te stanowiska, pan Jaworski jako prezes in spe zapewne oznacza rychły koniec Lotosu.
  • Też mi argument, chcesz zwolnić wybitnego menadżera, bo "osiągnął wiek emerytalny"? :) To nie spawacz!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    oipolloi(2016-03-25)
Reklama