UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oto Polska właśnie. Każdy robi co chce nie szanując, ani prawa, ani nie tylko należnych obyczajów, ale też obowiązujących zachowań społecznych. Tumiwisizm i sobiepaństwo to nasza podstawowa zasada w życiu społecznym, a więc jadę sobie rowerem po chodniku, a co nie mogę, przekraczam samochodem dozwoloną prędkość, a co nie mogę, palę tytoń w miejscu zabronionym, a co nie mogę, piję alkohol gdzie mi się podoba, no i co mi ktoś za to coś zrobi, walę radio na cały regulator o każdej porze dnia, a co nie mogę, a w ogóle to wszystko i wszystkich mam gdzieś i kto mi w tym przeszkodzi. No bo o take Polske walczyłem ja i moje przodki i zadki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    Woonikop(2019-06-25)
  • Weź nie gadaj głupot w cywilizowanych krajach na zachodzie można pić alkohol w miejscu publicznym, w całej UE tylko w Polsce i bodajże na Łotwie jest to zabronione.
  • @Zen - Ty jak zwykle swoje beznadziejne mądrości. Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia baranku.
  • Widać tęskni ci się za psychopatycznym kurduplem Józiem S. i pełną kontrolą społeczeństwa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Ktośzpółnocy(2019-06-26)
Reklama