UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja już nie kupuję w Biedronce bo mnie po prostu nie stać. Dlaczego? Ponieważ prawie wszystkie produkty są oszukane. Te płynne rozwodnione, wędliny z nadmierną ilością MOM i innych świństw, a takie których producenci mimo wszystko chcą trzymać jakość to zmniejszają gramaturę w ten sposób aby konsument tego nie zauważył. Nie będę więcej się oszukiwał że kupuję taniej i polskie. Wcale nie taniej i wcale nie polskie. 80% produktów jest zagraniczna mimo że grafika i nazwy sugerują że nasze. Kupując w sklepie osiedlowym daję pracę nie tylko sąsiadowi, który sprzedaje w tym sklepie ale też polskim dostawcom, mniejszym polskim producentom wszelkiej maści. Wiem, że podatki zostają w Polsce a bogaci się sąsiad-Polak a nie Portugalczyk czy inny np. Niemiec. Może ten mój sąsiad jak zarobi to wynajmie moją Polską firmę do remontu swojego mieszkania albo kupi inne dobro w Polsce. Jestem patriotą nie tylko od święta demonstrując to raz w roku maszerując w marszu, jestem patriotą codziennie, dając zarobić swoim nie obcym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    niedlagłupoty(2018-09-13)
  • @niedlagłupoty - Również jestem patriotą i też już nigdy nie kupię Adidasa, Nike, New Balance. Na koniec - na złość wszystkim - odrąbię sobie rękę.
  • @niedlagłupoty - a ja mam w doopie sąsiada
  • @niedlagłupoty - MOM jest świetny na problemy ze stawami, brak chrząstki itp. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    eskaemka(2018-09-14)
Reklama