UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
Pokazuj
wątki
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od
najstarszych
 • Kto za to zapłaci ? Pan zapłaci Pani zapłaci ale najważniejsze ze żona wilka będzie miała pensje dożywotnia. Może redakcja poda ile w ciągu funkcjonowania tego pseudoportu już dopłacaliśmy bo z tego to czytam wasz portal to rocznie do samych pensji dopłacamy średnio 300000 zł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38 84
  Skandal(2019-01-01)
 • 250mld zł oddaliśmy mafiom vatowskim. Kto za to zapłacił, wiesz może? Masz jakiś z tego pożytek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37 13
  Gosc1(2019-01-01)
 • A ile dopłaciliśmy stadionom, koncertom np Madonny, ile dopłaca się muzeom czy instytucjom kultury, albo transportowi miejskiemu? Niektóre inwestycje nigdy się nie zwrócą, ale władze do nich dopłacają, bo po prostu są potrzebne ludziom, chcą pojechać autobusem czy pójść na mecz, albo do muzeum. Natomiast przekop ma szansę na to by być rentowną inwestycją. Przy opracowywaniu strategii rozwoju portu, razem z tutejszym biznesem konstrukcji ponadgabarytowych czy transportu płodów rolnych i pasz, do tego potrzebna jest też współpraca z innymi miejscowościami, które mają porrty nad Zalewem celem opracowania wspólnej strategii rozwoju turystyczno- gospodarczego. Musi być spójna oferta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 3
  Gienek (2019-01-01)
 • Skandal ty też krętacz taka wsza pelowska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  Fhk(2019-01-02)
 • @Gosc1 - Weź wyłącz tv Pis bo bredzisz jak ci zagrają, a już pokochałeś Unię jak nakazał naczelnik?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2019-01-02)
 • Twoje PO jedynie budowalo centra handlowe w Gdansku i w Elblagu.A ja pytam Ciebie z czyich pieniędzy?A przekop to inwestycja bezpieczenstwaa dla kraju o nazwie Polska.A nie dla Twoich oligarchow z PO.To jest roznica.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 3
  E-g(2019-01-02)
 • @E-g - a krzywomordy w Szczecinie tylko promy buduje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  jabezżadnegotrybu(2019-01-02)
 • @E-g - a twój oligarcha grzyb z Torunia już ponad 80 000 000 zł od kartofla przytulił. (oligarchia to rządy mogące upodabniać się do dyktatorskich, które cechują się przywłaszczeniem suwerennej roli w państwie przez dość wąską grupę, np. wyodrębnioną ze starszyzny rodowej lub elit majątkowych. Grupa rządząca jest zamknięta i wszystkie najważniejsze stanowiska w państwie oraz realna władza jest sprawowana przez jej członków. - misiewicze, pisiewicze, zielarki, itd. )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  jabezżadnegotrybu(2019-01-02)
 • @jabezżadnegotrybu - Szanse na budowę promu. Niewielkie były w 2016 roku. Obecnie nie ma żadnych. W ciągu ostatnich trzech lat w stoczni nie zrealizowano żadnej inwestycji technologicznej, która nie tylko umożliwiłaby, ale nawet przybliżyłaby nas do budowy tego promu. Paradoksem jest to, że prywatne firmy, które działają na terenie Stoczni Szczecińskiej spawają kadłuby statków de facto w krzakach, a wszystkie profesjonalne pochylnie stoją puste, włącznie z tą z rdzewiejącą stępką. Firmy ze Szczecina, które dostają zlecenia remontów statków, idą z nimi do Trójmiasta, bo tu nie mają gdzie wykonywać zleconych im remontów i nikt nie chce stworzyć im konkurencyjnych warunków do pracy. W tym samym momencie w dokach Stoczni Remontowej Gryfia hula wiatr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  zaRafałZ.art.ONET(2019-01-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Nowy model - Skoda Scala już w salonie | HADM
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM
Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w