UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spokojnie pełowcy wrócili do władzy znowu zrobią reset z Rosją i Białorusią. Kto wie może wrócą do zwyczaju picia wódy w kadynach razem z towarzyszami z fsb? Ruscy mają żal za przekop, motorówka raporty i donosy już złożył. Towarzysze w Kadynach otrzymają szable oficerskie i będzie się żyło lepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    39
    Kociokwik(2023-11-10)
  • @Kociokwik - "bracia rosjanie..... "rzekł idol pisowców w obdojonych galotach.
  • "Ich mache alles für dich.... " - powiedział taki jeden z ryżym łbem, "patriota".
  • @Kociokwik - Kupy w galoty nie zrób czasem.
  • @Kociokwik - Pisowcy dostali w d... i to jest super.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    14
    obserwator miejscowy(2023-11-10)
  • ""Ich mache alles für dich.... " - powiedział taki jeden z ryżym łbem, "patriota". " - szkoda, ze kaczek w ogóle nie umie mówić w innych językach, zna tylko bratni rosyjski, w TV występował do braci Rosjan. I tak wolę Tuska
  • @obserwator miejscowy - Tak tak gamoniu, i to że Polska będzie się resetować z Rosją taką jaka ona jest oraz spełniać wszystkie rozkazy Berlina to też super? Bedzie super jak oskubia ciebie ze wszystkiego. Fit for 55 i inne głupoty też będzie jest nawet szansa na zielone ludziki. Widać że jesteś jakimś uczniakiem na utrzymaniu rodziców, przejdziesz na własne utrzymanie to zaczniesz płakać i zrobisz wielkie oczy. Ale najważniejsze że 8 gwiazdek wykrzyczane. Ciekawe czy jesteś zadowolony z pracy tego karierowicza co już składa donosy w sprawie przekopu? Możesz przypomnieć co ten sygnalista zrobił dobrego dla Elbląga przez ostatnie 12 lat swojej kariery?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Kociokwik(2023-11-10)
  • @Kociokwik - Hmm ja akurat jestem już po 40 prowadze własną działalność gospodarczą której Pan JK nigdy nie miał ale doradzał ostatnio w swojej prywatnej TVP ze jak se nie radzę to mam se pracy poszukać i zamknąć firme tylko jak tu radzić jak dzięki rządom PIS podatki przez 8 lst place o 35 % większe, cudowny polski ład miał być tak wspaniałym rozwiązaniem że miało żyć mi się lepiej a dołożyli mi jeszcze 4.9% dodatkowej daniny na zus, nie wspomnę już o tym że dzięki rządom PIS już jesteśmy krajem zaściankowy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Osoba.human(2023-11-11)
Reklama