Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZUS wypłaci dodatek

„Zgodnie z niedawną decyzją parlamentarzystów niektórzy emeryci, renciści oraz osoby pobierające świadczenia przedemerytalne albo zasiłki przedemerytalne mogą ubiegać się o specjalny jednorazowy dodatek pieniężny” - napisał Dziennik Elbląski.

„Dodatek ma im przysługiwać jedynie w latach, w których nie mogą liczyć na waloryzację świadczeń. Obecnie przypada właśnie taki rok.
     Elbląski oddział ZUS przeżywa prawdziwe oblężenie klientów składających wnioski o wypłatę dodatku. Wczoraj w ZUS uruchomione były dodatkowe trzy stanowiska do przyjmowania formularzy.
     - O możliwości otrzymania dodatku poinformowaliśmy wszystkich zainteresowanych – zapewnia Krystyna Murawska, rzeczniczka prasowa oddziału ZUS w Elblągu. - Do 129 327 świadczeniobiorców wysłaliśmy szczegółową informację o warunkach ubiegania się o specjalny dodatek pieniężny wraz z odpowiednimi formularzami”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • 129327 swiadczeniobiorców w Elblgu ???????????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kaja(2005-06-21)
 • ...nie w Elblągu tylko oddziale ZUS w Elblągu tj. Elbląg, Braniewo, Iława, Kwidzyn, Malbork, Nowe Miasto Lubawskie, Nowy Dwór Gdański, Ostróda, Sztum....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  eltak(2005-06-21)
 • czyli na same poinformowanie swiadczeniobiorcow o dodatkach za pomoca poczty polskiej ZUS wydal prawie 174 600 zl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  olar(2005-06-22)
 • No i o to chodzi. A co to, ich pieniądze, żeby się tym martwili. 200 tys. w tę czy w tę, looozik.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2005-06-22)
 • po co ZUS wysyłam zawiadomienia, wydając nasze pieniązki, a wiedzą dokładnie kto jaką ma rente, chcą na tym się zbogaczyc bo są biedni ??????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  iks(2005-06-23)
 • Moim zdaniem dodatek powinien wystawić ZUS a nie biednych rencistów i emerytów ganiac z papierami przecierz mają dane swych podopiecznych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rencista II GRUPY(2005-06-23)
 • dodatek powinien być wypłacany z automatu, przecież to normalne że jak przyszło zawiadomienie że jest kasa do wyrwania to biedny "świadczeniobiorca" pójdzie i się zgłosi. Logiczne. najbardziej to cieszy się poczta 200 tyś. piechotą nie chodzi. A swoją drogą aż 3 (słownie trzy)!!!! stanowiska zostały uruchomione no to razem jest 4 :) 10min (optymistycznie) na jednego "świadczeniobiorcę" czyli 6 na godz. razy 8 godz. to 48 razy 4 (? :)) stanowiska to daje 192 petentów dziennie. Biorąc pod uwagę że tylko 50% będzie chciało swoją kasę ( ok. 64663 ludków) to ostatni z nich złoży swoją deklarację ok czerwca 2006 roku. A wystarczyło 129 327 przelewów i z głowy. I byłyby drugie święta i prazenty na kontach ehhh świat byłby prosty i piękny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  nissmo(2005-06-23)
 • moim zdaniem ZUS nie dba o rencistow, by im więcej zabrał niz dał, jak było uchwalone to powinno byc wypłacone a nie wypełniac i nosic do ZUS, a te osoby co nie mogą chodzic nie dostano, to tylko wyborca obiecanka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  emery..(2005-06-26)
 • Więcej informacji na ten temat można znaleźć w art. "Raz 10% dla najbiedniejszych" www.razemztoba.pl . Wypłata "z automatu" jest niemożliwa, bo dodatek jest uzależniony od dochodu, a nie od wysokości renty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  szeba(2005-06-29)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC