UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dwa razy w tyg. przyjeżdzam pociągiem do Ega o godzinie okolo 22 wychodząc z dworca nie kupie nigdzie biletu o tej godzinie prócz u kierowcy, u ktorego musze przeplacic aa i miec oliczona gotówke co nie zawsze jak kazdy wie jest realne. Kiedy wracam na dworzec z okolic rynku w godzinach 5:30 także nie kupie biletu i znowu musze przeplacic. .. . Juz nie wspomne o tym ze komunikacja miejsca wieczorem to paranoja aaa PS. Górecki sprawdz o ktorej przyjezdza ostatni pociąg i moze dostosujcie chodziaz komunikacje pod to a nie czekac godzine prawie na 100 ew. 10 min na 4 ktora i tak dowiezie cie do zajezdni. .. .ja wiem wiem tak jest taniej ale czy logiczne? Zamiast udawać ze zarzadzasz tą "firemką" zacznij dostrzegać jej wady a nastepnie dawajcie hasla przesiadz sie z auta na komunikacje!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    KUBA26(2018-02-19)
  • @KUBA26 - moje pytanie - skoro jeździsz regularnie, to dlaczego nie kupisz sobie wcześniej biletu? albo nie wykorzystasz apki na tel albo karty miejskiej? no właśnie - dlaczego?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    EL-bląg(2018-02-19)
  • @EL-bląg - Po pierwsze nie zawsze mam naładowany tel. po 8 godzinach pracy i podrózy do Ega oraz do pracy oboje wiemy ile smartfon wytrzymuje to raz dwa regularnie nie smigam autobusami staram sie autem ze względu na utrudnienia jakie właśnie serwuje ZKM w godzinach wieczornych oraz rannych z dostępem z dworca do miejsca docelowego i z powrotem;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    KUBA26(2018-02-20)
Reklama