UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • prawda jest taka, że czesc paczek dociera do osób które nie są w najgorszej biedzie. .. .mam znajomą która od kilku lat korzysta z mopsu i wszystkich darmowych zapomóg, z czego za każdym razem chwali się czego to ona nie dostała. Dziewczyna wygląda lepiej niż ja. .. włosy, paznokcie zrobione i jeszcze na solarium starczy. Nie wspomnę o dużych złotych kolczykach i markowych ubraniach. Nie jestem świnią, nie będę chodzić po mopsach i mówić że jej sytuacja nie jest taka najgorsza, ale do jasnej cholery na czym ten wywiad środowiskowy polega i jak to jest że dostają Ci, którzy najmniej są potrzebujący? Dobra gra przed pracownikiem socjalnym?
  • niestety tak też jest. .. .. w zupełności się z tym zgadzam-nieuczciwych ludzi niestety jest i będzie zawsze wielu. nie biegam do mopsu, bo i tak nic ciekawego mnie tam nie spotka, nie jestem patologiczna, chodzę trzeźwa, nie palę, mieszkanie mam wysprzątane, potrafię się wysłowić i mam uśmiech na twarzy, więc pewnie niczego mi nie brakuje-----i tego się trzymam, i tak jest dobrze. .. kiedyś byłam(kilka lat temu) to okazało się że przekraczam dochód o 49 gr. .. i nawet obiadów dla dziecka nie dostałam, bo przecież mała do szkoły nie chodzi. .. .. a niech się udławią
Reklama