UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdybyś był bądź była naucielem mojego dziecka możesz być pewnym że zwolnił bym się po to tylko żeby tobie udowodnić że twoje L4 jest bezpodstawne. A twojemu lekarzowi taka kontrolę bym zgotowal że byście obydwoje zastanawiali się od której strony zacząć żreć ta kartę pancjeta tak by nikt nie dopatrzyl się w pisu z kodem choroby oraz twoimi objawami jakie przedstawiles/as. Pamiętaj nie jesteś policjantem, który może pomóc. Jesteś po prostu tylko nauczycielem i swą mocą belfra jedyne co może zrobić to tylko puścić baka i zwalić na ucznia. A co do waszego wykształcenia to stwierdzam, że w duzej części jesteście po prostu nieudacznikami. Mając 6 fakultetow i jęczeć na zarobki. Śmiech mnie Ogarnia. Ja mając techniczne wykształcenie miesiąc w miesiąc zarabiam minimum 3.500 na rękę i jest to najgorszy miesiąc. To mając 6 fakultetow zarabiał bym chyba 50 000. Ale wam leży siedzieć w tej szkole no bo gdzie indziej będziecie się czuć ja bogowie. W korpo nie powiesz do kolegi ty matole bo w mazak dostaniesz, do kierownoka też nie bo wywali na zbity pysk, ale do ucznia to ty jesteś Bóg car i pan. Reasumując nie dał bym wam zlamanego grosza. Nadaje ie się tylko do wypasu kóz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    Brak słów (2019-01-23)
  • Idź i powiedz to w oczy nauczycielowi swojego dziecka. Co zmiękła faja?
  • Ilość błędów słabo dość świadczy o tym Twoim wykształceniu.
Reklama