UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratulacje dla tych co przerwali strajk? Jak matury będą przesunięte to dla wszystkich słabe to.... Ja tak jestem jak tu piszecie nieempatyczna terrorystka strajkuje dalej jeśli to nie przyniesie efaktu składam wypowiedzenie.... Szkoda tylko dzieci ale moje też chcą jesc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    Terrorystka(2019-04-24)
  • @Terrorystka - mam nadzieję, że jutro już złożysz to wypowiedzenie śmierdzący leniu. .. mogę ci podesłać stosowny druk, oby więcej takich wśród was było, nikt po was płakał nie będzie, a na pewno nie dzieci. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    kreciol(2019-04-24)
  • Nie mierz innych swoją miarą... Przyjdź do pracy na moje miejsce wtedy zrozumiesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Terrorystka(2019-04-24)
  • @Terrorystka - myślę, powiem więcej, jestem pewien, że poradziłbym sobie nie gorzej od ciebie, a już na pewno z korzyścią dla dzieciaków, które nie musiałyby oglądać twojej zdegustowanej facjaty. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    kreciol(2019-04-24)
  • @Terrorystka - A, że do tej pory pani dzieci głodowały?Racja, złoży pani wypowiedzenie jeżeli taką straszna sytuację materialna macie.
  • @Terrorystka - chyba żreć je się małymi porcjami, aby się nie udławić
Reklama