UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dawcom w darze. Włącz się do akcji, my już to zrobiliśmy!

Elbląg, Dawcom w darze. Włącz się do akcji, my już to zrobiliśmy!

Ponad tysiąc firm i instytucji w całym kraju udziela rabatów honorowym dawcom krwi. Do tego grona dołączyła właśnie Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl Każda osoba, która odda honorowo krew, może od dzisiaj bezpłatnie opublikować ogłoszenie premium na naszej stronie. Zapraszamy do biura ogłoszeń!

Akcja Dawcom w Darze ma wymiar ogólnopolski, a jej celem jest wspierania idei honorowego oddawania krwi. W całym kraju włączyła się w nią już ponad tysiąc firm i instytucji, które oferują honorowym dawcom różnego rodzaju zniżki. Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl poszła krok dalej – każda osoba w okresie dwóch miesięcy od ostatniej donacji będzie mogła opublikować bezpłatnie ogłoszenie premium (na 7 dni) w naszym serwisie, pod warunkiem że odwiedzi w tym celu Biuro Ogłoszeń (1 maja 1c, w godz. 8.30-16.30) i przedstawi aktualną legitymację honorowego dawcy.
       Do udziału w akcji namówiła nas elblążanka Małgorzata Załuska, która prowadzi fan page spoKREWnionyElbląg na Facebooku, zachęcając firmy i instytucje do udziału w akcji „Dawcom w darze”.
       - Od pięciu lat oddaję krew i postanowiłam spróbować zachęcić do tego innych, w związku z tym stworzyłam fun page. Jeszcze miesiąc temu w Elblągu udział w akcji brały trzy elbląskie firmy, teraz jest ich już 14, namawiam kolejne – mówi Małgorzata Załuska. - Zależałoby mi, aby Elbląg dowiedział się o akcji Dawcom w darze. Aby firmy dostrzegły, że uczestnictwo w akcji to wsparcie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa , prestiż i budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wzrost potencjalnych dawców. Jak również, żeby sami krwiodawcy korzystali z ofert i zachęcali kolejne osoby. To efekt domina, dobro wraca, a krew potrzebna jest zawsze!
       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl z przyjemnością włączyła się do akcji. Zachęcamy do tego kolejne firmy i instytucje.
       Szczegóły na stronie Dawcom w Darze.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama