UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • widnikszuwarek - Nie, to nie ja się kąpałem, to nie ja na widok motorówki policyjnej wiałem w pole i wracałem do wody gdy odpłynęła. I to nie z mojego powodu policja stała w krzakach i obserwowała kąpielisko. Kolega chyba nie ukończył szkoły średniej, bądź w ogóle gimnazjum skoro nie umie czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że takie rzeczy miały miejsce i są to realia. Policja będąc w krzakach i widząc kąpiące się osoby na terenie zabronionym ma obowiązek przegonić ich z wody, a nie stać schowanym 40m dalej! Sądzisz, że obserwowali kąpielisko tak? Otóż nie, zajmowali się swoimi sprawami oglądając coś na komórce czy też tablecie. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z faktu, iż kiedy dojdzie do tonięcia osoby, staje się to bardzo szybko. Policja będąc swoją motorówką w dużej odległości od kąpieliska, najprawdopodobniej nie zdołałaby na czas uratować np. topiące się dziecko tym bardziej będąc w ubraniach, w butach. Tu trzeba reagować natychmiast. Skoro chcieli stać w jednym miejscu, trzeba było przycumować na plażę i pilnować, aby nikt nie wchodził do wody. Więc proszę - najpierw przemyśl dokładnie, co piszesz, czytaj ze zrozumieniem, a z obrażaniem ludzi wstrzymaj się do czasu kiedy to naprawdę Ty będziesz miał rację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    wszystkowidzący(2013-08-07)
  • wszystkowidzacy - trzeba zaczac od tego co mamy na mysli mowiac "kąpać się". Czy to ze wchodzi sie do kolan do wody, czy to gdy wchodzi sie do wody po szyje. Kazdy ta definicje "kąpania się" postrzega inaczej. A jezeli chodzi o reakcje lodzi MOTOROWEJ, to jest ona natychmiastowa a 40m taka lodka MOTOROWA pokonuje nie wiecej niz w 5 sekund. Takze spokojnie policja bylaby w stanie uratowac dana osobe, czy poprzez zucenie kola czy tez wskoczenie do wody nawet w mundurze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    memento(2013-08-07)
Reklama